• Риболовля і полювання
Вся Україна
Товари для риболовлі Ехолоти і камери Рибальські мережі Човни надувні Корми та прикормки Шнури і ліски Рибальські ящики та сумки Котушки для спінінга Вудки і спінінги Товари для полювання Ліхтарі ручні і налобні Біноклі Товари для підводного полювання Екіпіровка Інше
Кастинговая мережа Кастинговая мережа американського типу Кастинговая мережа іспанського типу Лісочка Плавна мережа Підйомник для мальків Поплавок мережевий Ставная мережа Інше
Fishing Roi Jackall Lineaeffe Lucky John Manns Nomura Rapala Salmo Usami Yo-Zuri Інше

Рибальські мережі – купівля і продаж б/в

Гарна риболовна сітка – великий улов

Збираючись на риболовлю, необхідно передбачити все до найдрібніших деталей. Кожен етап підготовки може в тій чи іншій мірі вплинути на хід риболовного процесу. Так, в рамках заманювання окремих морських особин, велике значення мають різноманітні корми. Транспортування снастей в зручних коробках, кейсах дозволяє рибалці з мінімальними втратами часу на місці почати полювання за представниками водного світу. За безпеку на воді відповідає наведений у відповідність надувний човен.

Не менш важливим з точки зору процесу лову є спосіб улову. Якщо ви іще не спромоглися купити рибальські мережі, поспішіть це здійснити. Однак вибір варто робити, якщо вже визначилися з розмірами потенційної здобичі і характером риболовлі. Розрізняють такі види мереж:

  • объячеіваюча (зяброва) – представляє з себе полотно з осередками, що перевищують розмір голови риби, але не більше її тулуба. Намагаючись вирватися назовні, видобуток заплутується ще більше, чим і досягається потрібний результат;
  • відціживаюча – функціональність такого різновиду будується на принципі обмеження водного простору для риби. Іншими словами мережа виступає в якості огорожі, що не дозволяє їй вислизнути. При витаскуванні на човен вода через осередки йде, улов залишається в так званому «мішку».

Окремими видами відціживаючих мереж виступають «павук», бредень, трал, невід, що відрізняються за своєю конструкцією і застосуванню. Визначившись з вибором рибальських мереж, дати оголошення про купівлю – саме час.

Як купувати сіті для рибної ловлі на zapp.ua

Віртуальна дошка оголошень zapp.ua у розділі Риболовля та полювання запрошує всіх охочих продати рибальські мережі шляхом розміщення своєї пропозиції на сторінці. Для тих же, хто хоче придбати потрібний товар, в допомогу надано спеціальні фільтри відбору, такі як конструкція (одностінні, тристінні), тип, марка виробника. Скориставшись такою опцією, можна звузити кількість пропонованого асортименту, відсіявши невідповідні заявки. На сайті є можливість придбати не тільки нові, але і б/в рибальські мережі. Контент порталу постійно оновлюється, що робить його ще більш привабливим серед клієнтів.

Обирайте розміщення оголошень абсолютно безкоштовно

Онлайн-майданчик zapp.ua відрізняється своєю креативністю і турботою про своїх клієнтів. Саме тут можливо здійснити продаж бв рибальських мереж, практично не встаючи з дивана. Зручність у використанні, можливість прямого спілкування продавця з покупцем, розміщення оголошень абсолютно безкоштовно, приємний і доступний інтерфейс – ось лише кілька причин, чому варто вибрати zapp.ua для довгострокового співробітництва!

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення