• Риболовля і полювання
Вся Україна
Товари для риболовлі Ехолоти і камери Рибальські мережі Човни надувні Корми та прикормки Шнури і ліски Рибальські ящики та сумки Котушки для спінінга Вудки і спінінги Товари для полювання Ліхтарі ручні і налобні Біноклі Товари для підводного полювання Екіпіровка Інше
Fishing Roi Jackall Lineaeffe Lucky John Manns Nomura Rapala Salmo Usami Yo-Zuri Інше

Рибальські мережі – купівля і продаж б/в

Гарна риболовна сітка – великий улов

Збираючись на риболовлю, необхідно передбачити все до найдрібніших деталей. Кожен етап підготовки може в тій чи іншій мірі вплинути на хід риболовного процесу. Так, в рамках заманювання окремих морських особин, велике значення мають різноманітні корми. Транспортування снастей в зручних коробках, кейсах дозволяє рибалці з мінімальними втратами часу на місці почати полювання за представниками водного світу. За безпеку на воді відповідає наведений у відповідність надувний човен.

Не менш важливим з точки зору процесу лову є спосіб улову. Якщо ви іще не спромоглися купити рибальські мережі, поспішіть це здійснити. Однак вибір варто робити, якщо вже визначилися з розмірами потенційної здобичі і характером риболовлі. Розрізняють такі види мереж:

  • объячеіваюча (зяброва) – представляє з себе полотно з осередками, що перевищують розмір голови риби, але не більше її тулуба. Намагаючись вирватися назовні, видобуток заплутується ще більше, чим і досягається потрібний результат;
  • відціживаюча – функціональність такого різновиду будується на принципі обмеження водного простору для риби. Іншими словами мережа виступає в якості огорожі, що не дозволяє їй вислизнути. При витаскуванні на човен вода через осередки йде, улов залишається в так званому «мішку».

Окремими видами відціживаючих мереж виступають «павук», бредень, трал, невід, що відрізняються за своєю конструкцією і застосуванню. Визначившись з вибором рибальських мереж, дати оголошення про купівлю – саме час.

Як купувати сіті для рибної ловлі на zapp.ua

Віртуальна дошка оголошень zapp.ua у розділі Риболовля та полювання запрошує всіх охочих продати рибальські мережі шляхом розміщення своєї пропозиції на сторінці. Для тих же, хто хоче придбати потрібний товар, в допомогу надано спеціальні фільтри відбору, такі як конструкція (одностінні, тристінні), тип, марка виробника. Скориставшись такою опцією, можна звузити кількість пропонованого асортименту, відсіявши невідповідні заявки. На сайті є можливість придбати не тільки нові, але і б/в рибальські мережі. Контент порталу постійно оновлюється, що робить його ще більш привабливим серед клієнтів.

Обирайте розміщення оголошень абсолютно безкоштовно

Онлайн-майданчик zapp.ua відрізняється своєю креативністю і турботою про своїх клієнтів. Саме тут можливо здійснити продаж бв рибальських мереж, практично не встаючи з дивана. Зручність у використанні, можливість прямого спілкування продавця з покупцем, розміщення оголошень абсолютно безкоштовно, приємний і доступний інтерфейс – ось лише кілька причин, чому варто вибрати zapp.ua для довгострокового співробітництва!

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1