• Риболовля і полювання
Вся Україна
Товари для риболовлі Ехолоти і камери Рибальські мережі Човни надувні Корми та прикормки Шнури і ліски Рибальські ящики та сумки Котушки для спінінга Вудки і спінінги Товари для полювання Ліхтарі ручні і налобні Біноклі Товари для підводного полювання Екіпіровка Інше
Ліски Флюронейлон Флюорокарбон Шнури Лидкор Інше

Шнури і ліски – купівля і продаж б/в

Міцність волосіні – запорука успіху

Як часто у вас виникало бажання після довгої виснажливої офісної роботи кинути все і махнути з друзями на риболовлю? Практично кожен може сказати: «щодня». Не секрет, що улюблене заняття може сприяти внутрішній релаксації і додатковій підзарядці сил на майбутній трудовий тиждень. Риболовля для багатьох людей в цьому плані виступає дуже потужним стимулом хоч на якийсь час забути про всі негаразди.

Збираючись на полювання за мешканцями акваторій місцевого значення, не забудьте 100%-во екіпіруватися. Крім перевірки функціональності основного великогабаритного інвентарю (спінінг, котушка, рюкзак, коробка), дуже велику увагу потрібно приділити міцності шнурів і волосіні, адже від того наскільки буде якісний матеріал виготовлення, залежить дальність закидання у воду. Розрізняють кілька різновидів риболовецької волосіні для вудки:

  • нейлонові – відрізняються високою міцністю, водостійкістю, не схильні до впливу температур;
  • капронові – по міцності поступаються першим, проте також користуються великою популярністю;
  • багатожильні шнури, так звані плетені – виготовляються з поліетилену. Після скручування жили злегка підплавляются. Характерною особливістю є абсолютна нерозтяжимість шнурів і висока зносостійкість на відміну від монофільних.

Як бачимо, купити шнури і волосінь – завдання для риболдова не лише відповідальне, але вимагає певних знань.   

Шнури та волосіньдля вудки риболовецької

Онлайн-майданчик zapp.ua у розділі Риболовля та полювання пропонує всім, у кого у наявності є шнури і ліски, дати оголошення про їх продаж. На сайті є певні фільтри, використання яких багато в чому може полегшити процес пошуку цікавого асортименту товару. Якщо, приміром, вам необхідні флюорокарбонова волосінь, зазначивши це у графі «тип», можна максимально звузити кількість пропозицій. Також тут можна підібрати товар з гарантією від виробника, що є ще одним бонусом для покупки. Команда zapp.ua постійно оновлює свій контент, що додатково робить процес продажу шнурів і риболовецької волосіні для вудки більш приємним.

Вибирайте для покупок саме zapp.ua

Віртуальна дошка оголошень zapp.ua – це, напевно, найкраще місце, де ви, не встаючи з дивана, лише за кілька кліків зможете продати шнури та волосінь для риболовлі. Зручний інтерфейс, простота у використанні, приємний дизайн сайту – все це робить процес купівлі-продажу досить комфортним і, до того ж, звільняє полиці в шафі. Додаткова стаття заробітку на продажі різних товарів разом з zapp.ua – вагомий аргумент для розміщення оголошень.

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення