• Садівництво
Вся Україна
Кімнатні рослини Садові рослини Семена Добрива, біодеструктори Інсектициди, ядо-хімікати Грунти Інше (садівництво)
Грунт для газону Грунт для овочів Грунт для розсади Грунт для рослин Грунт садовий Декоративне каміння Дренаж керамзитовий Кора соснова Почвосмеси, Субстрати Торф для рослин Торф'яні горщики, касети, брикети Рулонні газони Інше
Від виробника Від продавця Немає гарантії

Грунти – купівля і продаж

Сервіс онлайн-оголошень

Звичайна садова земля мало придатна для вирощування рослин в горщиках і діжках. Враховуючи їх обмежений обсяг і закрите середовище зростання, необхідно забезпечити кімнатні рослини і тепличні культури якісними ґрунтами, що містять збалансовані добавки мінеральних речовин і хімікатів. Такі субстрати сприяють прискореному зростанню, допомагають паросткам боротися з хворобами та шкідниками. Грунтосуміш використовується в якості засипки в контейнерах для розсади, квіткових вазонах, при влаштуванні високих грядок у парниках і теплицях.

В залежності від походження, склад грунтів може бути наступним:

  • перегній;
  • дерновий шар грунту;
  • торфові суміші;
  • листова земля.

Подібні товари для саду та городу випускаються в фасовках різної ваги, в надійній і міцній упаковці. Найбільш економним способом їх придбання на сьогодні є Web-борди. Ми пропонуємо вам скористатися послугами нашої дошки безкоштовних оголошень і купити грунти для рослин за найнижчими цінами. У привабливості вартості товарів, що реалізуються на сайті, ви переконаєтеся відразу після порівняння цін інтернет-пропозицій з цінами магазинів звичайної торговельної мережі.

Пошукове повідомлення про конкретний товар

Безкоштовні оголошення у розділі Дім і Сад містять детальну інформацію про пропоновану до реалізації продукцюї. У більшості випадків комерційна пропозиція супроводжується фотографіями упаковок, з виділенням тексту інструкції по застосуванню. Наш інтернет-ресурс в якості рекламної і торгової площадки з задоволенням використовують спеціалізовані торгові фірми, виробники ґрунтових сумішей і приватні особи. Реалізація товарів для саду і городу через Інтернет дозволяє продавцям мінімізувати свої накладні витрати і відповідно знизити торгову націнку.

У свою чергу, потенційні покупці отримують доступ до величезної бази даних і можуть вибрати пропозиції, які відповідають їх потребам і фінансовим можливостям. Крім вивчення існуючих на Web-борді оголошень, покупці можуть розмістити на сайті оповіщення про пошук куплю грунт, із зазначенням конкретної назви, місця розташування фірми-продавця та інших параметрів покупки. Завдяки такому кроку можна зробити пошук більш раціональним і ефективним. Особи, зацікавлені в покупці, будуть отримувати пропозиції, які відповідають заявленим вимогам, позбавивши себе від необхідності вивчення великого обсягу зайвої інформації.

Максимальна ефективність продажів і мінімальні витрати на купівлю

Крім грунтів, з допомогою дошки безкоштовних оголошень можна купити добриваотрутохімікати, горщики для розсади, вазони, контейнери тощо. Активація оголошення продаж грунтів і реєстрація користувача на сайті не викличе ніяких труднощів навіть у людей з початковими навичками роботи на комп'ютері. Весь процес зводиться до заповнення полів стандартної форми. У будь-який момент можна вдатися до допомоги модератора нашого інтернет-ресурсу, отримавши у нього консультацію по питанням,які викликали утруднення.

Доступ до інформації не обмежений тимчасовими рамками. Всі послуги на сайті надаються на безоплатній основі. Зареєстровані користувачі мають можливість самостійно керувати своїм оголошенням, аж до його видалення. Публікація комерційних пропозицій та пошук товарів здійснюється з допомогою комп'ютера, планшета або смартфона. Завдяки Web-борду, купівля товарів для саду і городу стала більш зручною, а продаж – більш результативним.

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення