• Садівництво
Вся Україна
Кімнатні рослини Садові рослини Семена Добрива, біодеструктори Інсектициди, ядо-хімікати Грунти Інше (садівництво)
Від виробника Від продавця Немає гарантії

Кімнатні рослини – купівля і продаж

Як знизити витрати на придбання кімнатних рослин

Кімнатні рослини використовуються в квартирах та громадських будівлях як ефектний і оригінальний елемент інтер'єру. І якщо раніше межею мрій вважався фікус у діжці або невелика пальма, то сьогодні вибір надзвичайно широкий. Продаж кімнатних рослин перетворився на прибутковий бізнес.

Ландшафтні дизайнери пропонують будь-які екзотичні види рослинності, але їх вартість іноді викликає справжній шок у потенційного покупця. Гідний вихід з такої ситуації –  придбання продукції, яка вас цікавить, на вторинному ринку. Будь-який товар, який побував у вжитку, більш доступний за ціною і в деяких випадках навіть краще. Рослина, якій кілька років, вже підтвердила свою життєздатність, а куплений в магазині молодий паросток може і не прижитися. Для інтер'єрних цілей теж краще підійде більш висока і добре вкорінена рослина. На нашому сайті ви можете розмістити безкоштовне оголошення кімнатні рослини купити або виставити свою пропозицію про продаж.

Гарантована зустріч покупця і продавця

Людина, зацікавлена в покупці кімнатних рослин у розділі Дім і Сад, у своєму оголошенні повинна вказати всі параметри і характеристики необхідного їй варіанта:

  • назву;
  • граничну висоту (для швидкозростаючих саджанців);
  • граничну вартість;
  • .

Для продавця оптимальним варіантом буде оголошення з доданими фотознімками. Користувачам нашого сайту надається така можливість  і цією послугою продавці активно користуються. На сторінках нашого інтернет-ресурсу ви знайдете не тільки рослини бу від приватних осіб, але і доступні за вартістю варіанти від фірм, що надають послуги садівництва і ландшафтного дизайну. Вивчивши фотографії, зібрані на сайті, ви можете разом з членами своєї сім'ї відібрати варіанти, що вас зацікавили.

Ефективність продажів істотно зростає

Купівля в інтернеті не вимагає миттєвого прийняття рішення, як це буває в магазині або на ринку. Ви можете спокійно ознайомитися з асортиментом рослин, заглянути в довідкову літературу, отримати консультацію у фахівців. Кімнатні рослини безкоштовно – це не означає віддавати їх даром. Просто у вас з'являється можливість прорекламувати свій товар без витрат на оголошення в друкованих засобах масової інформації. При цьому ви отримуєте доступ до більш широкої цільової аудиторії. Ефективність продажів через дошку безкоштовних оголошень вже давно не викликає сумнівів у тих, хто скористався послугами нашого сайту.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3