• Садівництво
Вся Україна
Кімнатні рослини Садові рослини Семена Добрива, біодеструктори Інсектициди, ядо-хімікати Грунти Інше (садівництво)
Від виробника Від продавця Немає гарантії

Садові рослини – купівля і продаж

Дошка безкоштовних оголошень у допомогу садівникам

Сад вимагає постійної уваги та догляду. В іншому випадку, через кілька років він перетвориться в зарості, а окремі дерева і рослини просто загинуть. Сьогодні стало популярним поєднувати на ділянці плодово-ягідні насадження та декоративні екзотичні рослини. Повитий ліанами дачний будиночок  або котедж, до якого ведуть затінені лозами винограду садові доріжки, мало кого залишать байдужими.

Для того, щоб займатися ландшафтним дизайном необхідні знання, якісний посадковий матеріал і фінансові можливості. Купівля декоративних та плодових дерев, кущів елітних сортів троянд, саджанців хвойних порід і екзотичних рослин може нанести серйозної шкоди вашому сімейному бюджету. При цьому якість садівного матеріалу не завжди відповідає його вартості.

Завдяки Інтернету, сьогодні з'явилася можливість купити садові рослини за більш доступними цінами. Для цього ми рекомендуємо вам скористатися послугами нашої дошки безкоштовних оголошень. В якості рекламної і торгової площадки розділ Дім і Сад активно використовують власники ландшафтних салонів, розплідників саджанців, а також садівники-любителі. Завдяки відсутності витрат на оренду торгових площ і рекламу, продаж садових рослин на Web-борді здійснюється за досить демократичними цінами.

Ви не підете з нашого сайту без покупки

 Безкоштовні оголошення продаж садових рослин, розміщені на сайті, складаються із текстової частини та фотографій. У покупця є можливість побачити, як буде виглядати дерево або чагарник через кілька років. Користуючись контактною інформацією продавця, можна провести з ним переговори щодо зниження вартості вподобаних рослин. Не зайвим буде поставити питання про особливості догляду за посадковим матеріалом, який ви плануєте придбати. Озброївшись такою інформацією, ви зможете купити насіння або саджанці, які підходять для кліматичних умов вашого регіону. Враховуючи вартість деяких садових рослин, такий підхід позбавить вас від марної витрати грошей зараз і від розчарування в майбутньому.

Процес пошуку і переговорів здійснюється в комфортних домашніх умовах за допомогою комп'ютера, планшета або смартфона. Якщо вас цікавить конкретний варіант покупки, а серед пропозицій сайту його немає, можна дати зустрічний запит куплю садові рослини.

Свої вимоги можна конкретизувати за допомогою фільтрів:

  • вказати назву;
  • кількість необхідного посадкового матеріалу;
  • граничну вартість;
  • переважне місце проживання продавця.

В окремих випадках пересилання поштою може привести до загибелі рослини, тому покупці шукають постачальників з свого міста або області.

Продавати стало простіше, а купувати – вигідніше

Користуватися послугами веб-борда зможуть без проблем навіть комп'ютерні користувачі-початківці. Розміщення оголошення про продаж садових рослин зводиться до кількох елементарних дій:

  • заповнюєте поля стандартної форми;
  • складаєте супровідний текст;
  • прикріплюєте фотографії;
  • активуєте оголошення шляхом введення електронної адреси.

У разі виникнення будь-яких труднощів користувач завжди може звернутися за допомогою до модератора сайту. Інформація доступна в цілодобовому режимі. За послуги з реклами та пошуку товарів не стягується жодної плати. Здійснивши процес реєстрації, ви зможете управляти своїм оголошенням. Текст можна виправляти, доповнювати і видаляти самостійно. Кількість пропозицій від одного користувача не обмежується. Повторна реєстрація при цьому не потрібна.

З появою дощок безкоштовних оголошень товари для саду та городу стали більш доступними за ціною, а асортимент пропозицій істотно розширився. Скористайтеся послугами нашого інтернет-ресурсу і ви самі оціните всі переваги такого способу купівлі-продажу.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 11