• Садівництво
Вся Україна
Кімнатні рослини Садові рослини Семена Добрива, біодеструктори Інсектициди, ядо-хімікати Грунти Інше (садівництво)
Від виробника Від продавця Немає гарантії

Семена – купівля і продаж

Де придбати насіннєвий посадковий матеріал за доступними цінами

Садівники і городники постійно знаходяться в пошуку нових сортів овочевих культур, квітів та інших декоративних рослин. Цей процес доставляє любителям дачного землеробства величезне задоволення, але разом з тим може нанести відчутний удар по сімейному бюджету. Насіння елітних сортів овочевих, квіткових, лікарських та кормових культур коштують досить дорого, а їх схожість і стійкість до захворювань не завжди виправдовує очікування дачників і сільгоспвиробників. Навіть купуючи насіннєвий матеріал в спеціалізованих магазинах, можна нарватися на товар сумнівної якості, який роками лежав на полиці.

Люди, які люблять у вільний час покопатися на присадибній ділянці, з задоволенням спілкуються, обмінюючись зі своїми однодумцями знаннями і досвідом. Ми пропонуємо вам скористатися для отримання корисної інформації дошкою безкоштовних оголошень у розділі Дім і Сад. Користуючись нашим сайтом, ви зможете купити насіння рослин перевірених часом сортів, завести корисні знайомства, отримати масу потрібної інформації. Користувачами нашого інтернет-ресурсу є жителі всіх регіонів України. Це суттєво підвищує ваші шанси знайти нові городні та декоративні культури для посадки.

Отримати корисну інформацію та придбати якісне насіння

Безкоштовні оголошення продаж насіння складаються з текстового опису запропонованого товару та його фотографій. Ви можете подивитися, як будуть виглядати плоди томатів, болгарського перцю, огірків та інших овочевих культур, насіння яких реалізують фермерські господарства та приватні особи, які займаються селекцією. Квітникарі зможуть оцінити нові сорти декоративних рослин і придбати їх за доступною ціною. Користуючись контактними даними продавців, ви зможете уточнити у них всі питання, що цікавлять вас:

  • відсоток схожості насіння;
  • стійкість до захворювань;
  • врожайність;
  • особливості догляду, поливу тощо.

Ознайомитися з пропозиціями ви можете в будь-який зручний для вас час. Інформація, розміщена на нашому Веб-борді, доступна 24 години на добу.

У свою чергу, продавці насіннєвого матеріалу отримують можливість донести свою пропозицію до великої цільової аудиторії. При цьому відсутня необхідність оплати такої рекламної компанії. Всі послуги на сайті надаються на безоплатній основі. Завдяки зниженню накладних витрат, продаж насіння через дошку безкоштовних оголошень здійснюється за більш доступними цінами.

Як користуватися дошкою безкоштовних оголошень

Вся інформація, розміщена на Web-борді, чітко структурована за розділами і рубриками. Для оптимізації пошуку покупець може використовувати фільтри. Якщо вас цікавить тільки продаж садових рослин, вкажіть це в пошуковому запиті. Тим самим ви полегшите роботу пошукових роботів і позбавите себе від необхідності перегляду пропозицій, які не відповідають вашим інтересам. При складанні оголошення про продаж насіння в обов'язковому порядку необхідно включати в текст ключові фрази для пошукача. Це збільшить шанси того, що саме ваша комерційна пропозиція попадеться на очі потенційному покупцеві.

Особливих навичок роботи з комп'ютером для користування веб-бордом не потрібно. Якщо процес активації оголошення або завантаження фотографій викличе у вас труднощі, ви можете звернутися за допомогою до модератора. Кількість пропозицій від одного користувача не регламентується. Реєстрація на сайті дає вам можливість самостійно керувати своїм оголошенням, вносити в текст зміни і доповнення. У разі необхідності ви можете зняти свою пропозицію чи видалити текст відразу після укладення угоди. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 6