• Садівництво
Вся Україна
Кімнатні рослини Садові рослини Семена Добрива, біодеструктори Інсектициди, ядо-хімікати Грунти Інше (садівництво)
Від виробника Від продавця Немає гарантії

Інсектициди, ядо-хімікати – купівля і продаж

Отрутохімікати – вимушений, але необхідний захід

Одним з основних і найбільш ефективних способів боротьби з шкідниками саду та городу є застосування отрутохімікатів. В якості альтернативи досвідчені дачники використовують різні «народні засоби», але це найчастіше не допомагає повністю вирішити проблему. В більшості випадків все одно доводиться використовувати хімічні речовини, розроблені для боротьби з хворобами і шкідниками, що вражають рослини. Використовувати їх потрібно дуже обережно, дотримуючись вказаної в інструкції дози та рекомендацій щодо техніки безпеки проведення робіт по обробці землі і рослинності продуктами хімії.

За своїм призначенням ці речовини поділяються на 3 основні групи:

  • інсектициди (боротьба з комахами);
  • фунгіциди (проти грибкових захворювань);
  • гербіциди (знищення бур'янистих рослин).

Крім цього існують агрохімікати для знищення гризунів, кліщів, равликів, слимаків тощо. Купити отрутохімікати, необхідні для обробки землі, садових і городніх культур ми рекомендуємо вам на нашій дошці безкоштовних оголошень. Такий варіант придбання агрохімічної продукції дозволить вам заощадити час, необхідний для пошуку, і досить суттєві кошти.

Вичерпна інформація про товари, що реалізуються через Інтернет

З допомогою запиту продаж ядо-хімікатів ціни, покупець може у розділі Дім і Сад провести порівняльний аналіз вартості різних комерційних пропозицій, зважити свої фінансові можливості. На сьогодні існує велика кількість препаратів, що мають широкий спектр дії. Шляхом їх внесення в грунт або розпилення на рослини можна позбутися відразу від декількох проблем. Застосування таких речовин можливо тільки після консультації зі спеціалістами або серйозного вивчення відповідної літератури.

Всі оголошення про продаж отрутохімікатів, розміщені на нашому Web-борді, містять докладний опис реалізуємої хімічної продукції і контактні дані продавця. Використовуючи сучасні засоби комунікації, покупець завжди може задати питання та отримати більш детальну інструкцію по застосуванню і дозуванню агрохімічних препаратів.

В якості рекламної і торгової площадки наш інтернет-ресурс використовують комерційні структури, що спеціалізуються на продажі «хімії», безпосередні виробники продукції подібного роду, приватні особи. Більш доступні, порівняно з пропозиціями у звичайній торговельній мережі, ціни пояснюються відсутністю витрат на рекламу, витрат на утримання торговельних приміщень і обслуговуючого персоналу. Жоден магазин не зможе конкурувати по вартості продукції з віртуальною дошкою безкоштовних оголошень.

Користуватися Web-бордом дуже легко і зручно

З допомогою публікації зустрічного запиту, що містить конкретні дані товару, пошук можна зробити більш ефективним і раціональним. В якості фільтрів зазвичай використовуються наступні параметри:

  • найменування отрутохімікату з зазначенням фірми-виробника;
  • місцезнаходження продавця;
  • цінова категорія товару.

Найчастіше перевага віддається постачальникам, які знаходяться в одному місті чи області з покупцем, що дозволить в подальшому уникнути великих витрат на доставку. Процес публікації оголошення продаж отрутохімікатів на нашому сайті не викличе ніяких труднощів. В разі виникнення проблемних моментів користувач завжди може звернутися за допомогою до модератора сайту. Всі послуги на нашому веб-борді надаються на безоплатній основі. Інформація доступна в цілодобовому режимі.

В цілях економії коштів на доставку, крім придбання агрохімікатів, ви можете купити добрива для підживлення рослин після їх хімічної обробки. Не забувайте, що робота з отрутохімікатами вимагає наявності засобів індивідуального захисту і чіткого дотримання інструкцій, розміщених на упаковці. Сподіваємося, що ви оціните всі переваги процесу купівлі-продажу, здійснюваного з допомогою дошки безкоштовних оголошень.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Садівництво Інсектициди, ядо-хімікати

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 8