• Садовий інвентар
Вся Україна
Нове б/в
Від виробника Від продавця Немає гарантії

Садовий інвентар – купівля і продаж

Чим приваблива дошка безкоштовних оголошень

Заняття садівництвом вимагає наявності досить великої кількості спеціальних інструментів. Раніше в більшості випадків садовий інвентар купувався в спеціалізованих відділах магазинів будматеріалів або на ринку. Процес пошуку і покупки займав досить багато часу і не завжди приносили бажаний результат.

Сьогодні така задача вирішується набагато простіше. Наш інтернет-ресурс являє собою віртуальну безкоштовну дошку оголошень. В комфортних домашніх умовах ви набираєте на своєму комп'ютері всього три слова: продаж садового інвентарю, і отримаєте доступ до величезної бази даних по товарах для садівництва. Вся інформація, розміщена на нашому сайті, структурована за тематичними розділами, що дуже полегшує пошук. За допомогою фільтрів ви можете максимально конкретизувати свій запит, відсіявши пропозиції, що не представляють для вас інтересу.

Садовий секонд хенд

Цілком можливо, що вас зацікавлять інструменти, які вже були у вживанні. Такий варіант привабливий в першу чергу своєю вартістю. Садовий інвентар бу продається за цінами, що на порядок нижче аналогічної нової продукції, при цьому його стан у більшості випадків практично ідеальний. Правильно складене оголошення містить в собі всю необхідну інформацію про пропонований товар:

  • назва інструменту і фірми-виробника;
  • термін експлуатації і стан (варіант інвентарю бу);
  • можливість пересилання покупки поштою;
  • варіанти оплати і ціна.

У тих випадках, коли це необхідно, разом з текстом оголошення розміщують фотографії. Зазвичай це використовується при продажу газонокосарок, мотоблоків та культиваторів, глибинних насосів і дизельних електростанцій, предметів інтер'єру для садових будиночків. Можливість візуального ознайомлення з пропонованою продукцією приваблює покупців і збільшує шанси на укладення вигідної угоди.

Ефективні продажі без витрат на рекламу

Дошкою безкоштовних оголошень дуже зручно користуватися як покупцям, так і продавцям. Для виробників садового інвентарю наш сайт стає безкоштовним  майданчиком для реалізації товарів. Тим, хто пропонує продукцію, що була у вживанні,набагато простіше знайти покупців серед численних відвідувачів нашого сайту. Вони являють собою цільову аудиторію. Web-борди – це активна й ефективна форма продажу, яка дає результат в найкоротші терміни та не потребує витрат на рекламу. Для тих, хто хоче на нашому сайті садовий інвентар купити, завдання теж істотно полегшується.

 

 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Садовий інвентар

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 69

« Перед 1 2 3 4