• Садовий інвентар
Вся Україна
Все для поливу Ландшафтні будови Садові меблі, намети, альтанки Садова техніка Садове обладнання Садові світильники Садовий інвентар Госптовари Інша
Нове б/в
Від виробника Від продавця Немає гарантії

Ландшафтні будови – купівля і продаж

Як створити на присадибній ділянці затишні зони відпочинку

В процесі ландшафтного проектування ділянки і при подальшому впорядкуванні території активно використовуються не тільки рослини, але і різні ландшафтні будови. При цьому рукотворні елементи повинні гармонійно поєднуватися з природним пейзажем або доглянутим садом. Власники ділянок вдаються до послуг студій ландшафтного дизайну або упорядковують свій «райський куточок» самостійно, у міру появи нових ідей і вільних фінансових коштів.

Найбільш часто на садових і присадибних ділянках можна побачити такі декоративні споруди:

  • різноманітні малі архітектурні форми;
  • колодязі;
  • альтанки та навіси;
  • ігрові майданчики та пісочниці;
  • садові гойдалки тощо.

При їх виготовленні часто використовуються природні матеріали: деревина, каміння, лоза, плити вапняку. Більшість конструкцій створюються за індивідуальними проектами і є втіленням ідей і життєвих уподобань власників земельної ділянки. Якщо у вас з'явилося бажання купити готові ландшафтні будови або замовити їх виготовлення в спеціалізованих фірмах, рекомендуємо скористатися послугами нашої дошки безкоштовних оголошень.

Ціни товарів на Web-борді – поза конкуренцією

Вартість представленої на сайті продукції істотно нижче цін на аналогічні вироби, які реалізуються у звичайній торговельній мережі. Використовуючи веб-борд в якості рекламної площадки, продавці не несуть практично ніяких витрат. Немає необхідності орендувати торгові площі, наймати штат продавців-консультантів, платити за рекламу в ЗМІ. Товари, що були в користуванні, реалізуються «з рук в руки», без участі в цьому процесі комісійних магазинів. Комфортні умови пошуку та доступні ціни приваблюють на сайт користувачів з усіх регіонів України, забезпечуючи велику кількість переглядів оголошень, що публікуються. У покупця є можливість активізувати процес пошуку.

Крім вивчення існуючих пропозицій, можна опублікувати на сайті оповіщення куплю ландшафтні будови для дачі недорого, вказавши конкретні вимоги до предмета покупки:

  • назва;
  • матеріал виготовлення;
  • новий виріб або бу;
  • цінові рамки пропозиції;
  • місцезнаходження товару.

Останнім пунктом цього списку не варто нехтувати. Доставка великогабаритних альтанок, колодязних зрубів або садових гойдалок з іншого міста призведе до істотних витрат і може звести до мінімуму цінові переваги такої комерційної пропозиції.

Від мрії до реальності один крок

Практично всі оголошення про продаж ландшафтних будівель супроводжуються фотографіями пропонованих конструкцій у різних ракурсах. Це дуже зручно, особливо при покупці виробів, що були у вживанні. У потенційного покупця є можливість візуально переконатися в тому, що заявлена якість товару відповідає дійсності. Користуючись контактними даними продавця, можна запросити додаткові фотографії виробу і уточнити всі нюанси майбутньої угоди.

Більш економним варіантом оформлення зони відпочинку на присадибній ділянці може стати купівля садових меблів, виготовлених з пластику. Навіть невеликий комплект, що складається з стола та декількох крісел, допоможе створити дуже затишний куточок для відпочинку. Якщо ви вибрали варіант поетапного придбання виробів для благоустрою дачної ділянки, то за допомогою Web-борда зможете заздалегідь провести аналіз цінових пропозицій і скласти план дій на майбутнє. По мірі появи коштів, ви опублікуєте на сайті пошукове сповіщення про готовність придбати конкретний виріб і в найкоротші терміни втілити свою мрію в реальність.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2