• Садовий інвентар
Вся Україна
Все для поливу Ландшафтні будови Садові меблі, намети, альтанки Садова техніка Садове обладнання Садові світильники Садовий інвентар Госптовари Інша
Нове б/в
Від виробника Від продавця Немає гарантії

Садові меблі, намети, альтанки – купівля і продаж

Як меблювати дачу з мінімальними витратами

Сьогодні виробники садових меблів пропонують величезну кількість варіантів цієї продукції, виготовленої з самих різних матеріалів:

  • вироби з деревини, лози і бамбука;
  • шезлонги і крісла з пластику;
  • металеві гойдалки, стільці і столи;
  • крісла-гойдалки з ротангу тощо.

По своїм ергономічним характеристикам меблі, призначені для відпочинку, повинні створювати відчуття максимального комфорту. Крім цього, вони виконують функцію ефектного елемента ландшафтного дизайну садової ділянки або прибудинкової території. З допомогою великих парасольок створюються затишні затінені зони, шезлонги і лежаки розставляються біля басейнів і штучних водойм. Садові лавки встановлюються під розлогими старими деревами, а гойдалки – на дитячих ігрових майданчиках.

Враховуючи величезний вибір продукції подібного роду, виготовленої в різних стилях і з різних матеріалів, купівля садових меблів может стати досить складним завданням. Його рішення вимагає досить істотних часових і фінансових витрат. При цьому немає ніякої гарантії, що багатогодинні походи по магазинах принесуть бажаний результат. Висока вартість пропонованих в торговельній мережі товарів для дачі та саду може стати непереборною перешкодою на шляху до вашої мрії. Вихід з цієї ситуації є. На нашій дошці безкоштовних оголошень ви зможете вибрати і купити садові меблі за найдемократичнішими цінами.

Віртуальна торгівля вигідна обом, зацікавленим в угоді, сторонам

На сайті у розділі Дім і Сад зібрані пропозиції від торгуючих організацій, фірм-виробників різноманітної меблевої продукції і від приватних осіб, що реалізують вироби, що були у вжитку. Завдяки відсутності витрат на рекламу, оренду торгових площ, оплату обслуговуючого персоналу і комісійних зборів, всі категорії продавців мають можливість знизити вартість своїх комерційних пропозицій. Така цінова політика залучає на сайт потенційних покупців і сприяє збільшенню товарообігу. У приватних осіб відпадає необхідність в послугах комісійних магазинів, що включають у вартість реалізуємих товарів свій інтерес.

Зрозуміле меню і прості правила користування Web-бордом полегшують процес публікації безкоштовних оголошень. Алгоритм дій користувача досить простий:

  • заповнення полів стандартних форм;
  • складання супровідного тексту;
  • завантаження фотографій;
  • активація комерційної пропозиції шляхом введення адреси електронної пошти.

Пошукові оповіщення куплю садові меблі недорого можуть містити в собі додаткові фільтри. З їх допомогою покупець конкретизує вимоги до товару щодо його стану (новий або бу), матеріалів виготовлення, вартості та місцезнаходження. Транспортні витрати на доставку покупки з іншого регіону можуть істотно відбитися на її сумарній вартості, тому споживачі частіше шукають продавців у своєму місті.

У вас з'являється можливість придбати речі з унікальним дизайном

За послуги з реклами та пошуку товарів ні продавці, ні покупці нічого не платять. Інформація доступна в цілодобовому режимі. Оголошення, розміщені зареєстрованими користувачами, не вимагають активації і публікуються одразу, без обмежень за кількістю пропозицій. При цьому зберігається можливість редагування тексту і його самостійного видалення. Завдяки інформаційній насиченості сайту, користувачі можуть придбати не тільки садові меблі, але і купити ландшафтні будови, елементи декоративного освітлення, садові світильники на сонячних батареях тощо.

Багатьох відвідувачів нашого Web-борда приваблює продаж садових меблів бу. Злегка поскрипуюче крісло-качалка, виготовлене майстром кілька десятиліть тому, може стати справжньою прикрасою вашого заміського будинку. Плетені меблі з ротанга і розщепленого бамбука додадуть приміщенню або альтанці східний колорит. Якісні садові меблі при дбайливому відношенні служить багато років, зберігаючи при цьому прекрасний зовнішній вигляд і всі споживчі якості. За допомогою нашого сайту ви зможете придбати унікальні речі для створення оригінального інтер'єру дачі або заміського будинку. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Садовий інвентар Садові меблі, намети, альтанки

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1