• Садовий інвентар
Вся Україна
Все для поливу Ландшафтні будови Садові меблі, намети, альтанки Садова техніка Садове обладнання Садові світильники Садовий інвентар Госптовари Інша
Нове б/в
Від виробника Від продавця Немає гарантії

Садове обладнання – купівля і продаж

Віртуальний торговельний майданчик

Догляд за присадибною або дачною ділянкою можна істотно полегшити за рахунок застосування в процесі роботи сучасного садового обладнання. Ручні інструменти для скопування і розпушування грунту багато хто з дачників замінив культиваторами і мотоблоками. На зміну серпам і косам прийшли тримери і газонокосарки. Водопостачання ділянки та полив рослин здійснюється за допомогою заглибних і поверхневих насосів, шлангів і дощовиків. Багато городників встановили системи крапельного зрошення.

Відвідування спеціалізованих магазинів, в яких здійснюється продаж садового обладнання, може істотно підірвати ваш сімейний бюджет. Вартість товарів, призначених для догляду за земельною ділянкою, часто стає непереборною перешкодою для багатьох любителів рослинництва і садівництва. З цієї ситуації є вихід. Користуючись нашою дошкою безкоштовних оголошень, ви зможете знайти і купити садове обладнання за доступними цінами.

Купівля за найбільш привабливими цінами

В якості рекламної і торгової площадки наш інтернет-ресурс використовують виробники садового інвентарю, торговельні фірми і приватні особи. Ви зможете придбати у розділі Дім і Сад абсолютно нові товари і обладнання, що було у вжитку. Приваблива вартість пропозицій, розміщених на сайті, пояснюється відсутністю у продавців витрат на рекламу, оренду торгових площ та утримання персоналу. Всі послуги на нашому веб-борді надаються на безоплатній основі.

Приватні особи, які пропонують купити садове обладнання бу, позбавлені від необхідності оплати посередницьких послуг комісійних магазинів. При відсутності накладних витрат продавці мають можливість знизити ціни на свої товари, зробивши їх більш конкурентоспроможними. Це в свою чергу залучає на Web-борд велику кількість зацікавлених у купівлі товарів для саду і городу користувачів Інтернету. Продавець отримує можливість донести свою пропозицію до великої цільової аудиторії, а покупець може купити садовий інвентар за більш доступними цінами.

Переваги покупки і продажу на дошці безкоштовних оголошень

У процесі пошуку товарів користувачі сайту можуть не тільки вивчати існуючі в базі даних пропозиції. Можна опублікувати свій зустрічний запит куплю садове обладнання недорого. Вказавши в тексті конкретні вимоги до товару, потенційний покупець позбавляє себе від необхідності вивчення великого обсягу зайвої інформації. За допомогою фільтрів можна конкретизувати наступні параметри необхідного садового обладнання:

  • конкретна модель виробу;
  • стан (нове, бу);
  • цінові рамки пропозиції;
  • місцезнаходження товару.

Завдяки останньому пункту можна вибрати товар, що реалізується у вашому місті, і тим самим уникнути витрат на доставку покупки.

Безкоштовні оголошення садове обладнання бу, розміщені на сайті, супроводжуються фотографіями пропонованих до продажу товарів. Це дозволяє покупцеві візуально переконатися в тому, що заявлена продавцем якість виробу відповідає дійсності. Користуючись контактними даними, можна уточнити питання і провести переговори щодо зниження вартості. На сьогоднішній момент Web-борди є одним з найефективніших рекламних та торговельних майданчиків. З їх допомогою можна продати чи придбати практично будь-які споживчі товари.

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 6