• Садовий інвентар
Вся Україна
Все для поливу Ландшафтні будови Садові меблі, намети, альтанки Садова техніка Садове обладнання Садові світильники Садовий інвентар Госптовари Інша
Нове б/в
Від виробника Від продавця Немає гарантії

Садові світильники – купівля і продаж

Садові світильники як елемент ландшафтного дизайну

Одним з ефектних елементів ландшафтного дизайну є садові світильники. Разом з декоративними функціями, такі елементи забезпечують освітлення садових доріжок і зон відпочинку, басейнів і квітників, альтанок і штучних водойм. Якщо розглядати основні види садових світильників, то їх список буде виглядати наступним чином:

  • прожектори;
  • ліхтарні стовпи та огороджувальні стовпчики;
  • стельові, настінні та підвісні освітлювальні прилади.

Пристрої садового освітлення живляться від електромережі, але існують і моделі на сонячних батареях. Вони використовуються для створення освітлених зон на віддалених ділянках присадибної ділянки, для підсвічування узбіч і сходинок на садових доріжках. При досить високій первісної вартості такі освітлювальні прилади швидко окупаються за рахунок економії електроенергії і відсутності витрат на прокладку кабелю. Зниженню витрат на світлове оформлення дачної ділянки сприяє також застосування енергозберігаючих ламп та світлодіодних елементів. Якщо перед вами стоїть завдання купити садові світильники різного призначення, ми рекомендуємо використовувати для пошуку таких товарів нашу дошку безкоштовних оголошень.

Ваше комерційну пропозицію побачать користувачі з усіх регіонів України

Регулярний приплив цільової аудиторії забезпечує продавцям велику кількість переглядів їх комерційних пропозицій. Потенційних покупців приваблюють на Web-борди комфортні умови пошуку товарів та їх доступна вартість. Ціни на садові світильники, які реалізуються через дошку безкоштовних оголошень, істотно нижче вартості аналогічних виробів у звичайній торговельній мережі. Це пояснюється тим, що у продавців немає необхідності в проведенні рекламної компанії в ЗМІ. Витрати на оренду торгових площ та оплату роботи продавців-консультантів теж відсутні.

 Продаж садових світильників бу, що пропонуються у розділі Дім і Сад приватними особами, здійснюється без участі комісійних магазинів, які зазвичай включають у вартість свій інтерес. Процес розміщення безкоштовного оголошення досить простий і не вимагає особливих навичок роботи на комп'ютері. Алгоритм дій наступний:

  • заповнення полів стандартної форми;
  • складання докладного опису товару;
  • завантаження фотографій пропонованого виробу;
  • активація оголошення.

Проблемні моменти вирішуються шляхом отримання консультації у модератора сайту. Багато корисної для користувача інформації можна знайти в розділі «Допомога». Оголошення, які публікуються зареєстрованими користувачами, не вимагають активації. Продавець має можливість самостійно редагувати текст, доповнювати його і видаляти після укладення угоди.

Як зробити пошук товарів більш раціональним

Потенційний покупець може активізувати процес пошуку необхідних товарів шляхом публікації пошукового оповіщення куплю садові світильники. За допомогою фільтрів можна конкретизувати свої вимоги до товару, вказавши модель, матеріал виготовлення, цінові рамки покупки. Не зайвим буде вивчити розділ Садове обладнання. Пропоновані в ньому вироби часто використовуються на дачних ділянках. Це різні стовпи для кріплення прожекторів і світильників, стовпчики, що світяться, які встановлюються серед рослин і уздовж доріжок тощо.

До продукції, призначеної для зовнішнього застосування, пред'являються підвищені вимоги по електробезпеці. Плафони освітлювальних приладів повинні бути абсолютно герметичні і закриті захисними козирками. На Web-борді існує можливість візуально ознайомитися з конструктивними особливостями пропонованої моделі шляхом вивчення прикріплених до оголошення фотознімків. Використовуючи контактні дані продавця, можна зв'язатися з ним для уточнення питань, що вас цікавлять. Садові світильники, придбані на нашому інтернет-ресурсі, порадують вас своєю якістю і доступною вартістю.

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2