• Садовий інвентар
Вся Україна
Все для поливу Ландшафтні будови Садові меблі, намети, альтанки Садова техніка Садове обладнання Садові світильники Садовий інвентар Госптовари Інша
Нове б/в
Від виробника Від продавця Немає гарантії

Садовий інвентар – купівля і продаж

Слушна порада власникам дачних ділянок

У деяких дачників придбання садового інвентарю нагадує «гонку озброєнь». Без розбору купуються все нові і нові інструменти і пристосування, більшість з яких ламаються при першій спробі використання або роками припадають пилом у сараї. Ринок заполонили дешеві китайські лопати, граблі, вила, мотиги. Їх якість не витримує жодної критики.

Між тим, достатньо один раз придбати садовий инвентар надійних виробників, і можна надовго забути про цю проблему. Наприклад, лопати, виготовлені з титану або якісної нержавіючої сталі, будуть служити вам не один рік. Працювати таким інструментом – одне задоволення, і дачники ніколи згодом не шкодують про витрачені на купівлю таких засобів гроші. На жаль, цінова політика більшості спеціалізованих магазинів, м'яко кажучи, викликає подив. За один похід в такий супермаркет там можна залишити досить відчутну суму. Це пояснюється не тільки високою закупівельною вартістю товару, але і необхідністю утримання великого штату продавців, платою за оренду торгових площ, великими витратами на рекламу.

Ми пропонуємо вам реальний варіант економії коштів. Скориставшись послугами нашої дошки безкоштовних оголошень ви зможете придбати садовий інвентар бу, який у більшості випадків не поступається за якістю новим виробам. При цьому його вартість буде на порядок нижче, а пропонований у розділі Дім і Сад асортимент задовольнить потреби будь-якого дачника.

Дистанційна покупка з гарантією якості товару

На сайті ви знайдете пропозиції від виробників інструментів і пристосувань, а також від приватних осіб, які пропонують вироби, що були у вжитку. Регулярно вивчаючи нові оголошення продаж садового інвентарю можна легко підібрати варіант, що влаштовує за ціною і якістю. Процес пошуку і переговорів з продавцем здійснюється в комфортних домашніх умовах, за допомогою ноутбука, планшета або смартфона.

При покупці товарів на вторинному ринку ви можете попередньо переконатися в тому, що заявлена якість виробу відповідає дійсності. Справа в тому, що крім докладного опису предмета продажу оголошення на Web-борді містять і його фотографії. Користуючись контактною інформацією продавця, ви завжди можете зв'язатися з ним для уточнення питань, що цікавлять, і переговорів щодо вартості покупки. При продажу через дошку безкоштовних оголошень продавці не несуть ніяких фінансових витрат, завдяки цьому вартість їх комерційних пропозицій значно нижче, ніж ціна на аналогічні товари у звичайній торговельній мережі.

Асортимент пропонованих товарів для дачників досить широкий. На сайті ви зможете вибрати і купити садове обладнання, техніку та інструменти для якісної обробки землі. База даних регулярно поповнюється. Користувачами нашого інтернет-ресурсу є жителі всіх регіонів України. Завдяки великій кількості переглядів підвищуються шанси продавця на швидке укладення вигідної угоди. Покупець, у свою чергу, отримує можливість придбати потрібну продукцію за цінами, нижче ринкових.

Ефективні продажі і економні покупки

Доступ до інформації, розміщеної на Web-борді, не обмежений часовими рамками. Регулярний приплив цільової аудиторії забезпечує велику кількість переглядів пропозицій і скорочує час продажу. Для того, щоб опублікувати на сайті безкоштовні оголошення продається садовий інвентар, досить елементарних навичок роботи з комп'ютером. Алгоритм дій досить простий:

  • заповнення полів стандартної форми;
  • складання супровідного тексту;
  • активація пропозиції шляхом введення електронної адреси.

Зареєстровані користувачі можуть редагувати свій текст, доповнювати його або видаляти після укладення угоди.

Покупець може активізувати процес пошуку шляхом публікації зустрічного запиту куплю садовий інвентар бу недорого.Запит на купівлю побачать всі учасники даного сегмента ринку. В результаті ви отримаєте пропозиції, що відповідають вимогам, зазначеним вами за допомогою фільтрів. Це може стосуватися конкретної моделі садового інвентарю, матеріалу виготовлення інструментів і пристосувань, граничної вартості покупки. Користуючись дошкою безкоштовних оголошень, ви за найдоступнішими цінами зможете придбати секатори, кущорізи, сапи, коси, лопати, обприскувачі та інші вироби, що полегшують роботу на садово-городних ділянках.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 11