• Сантехніка
Вся Україна
Нове б/в
AquaSanita Armatura Axor Bianchi Blanco Cersanit Champion Devit EcoFlow Emmevi Fabiano Ferro Franke G-ferro Grohe Haiba Hansberg Hansgrohe HESSA Imprese Kludi Kludi Lena MASTER Mofem Oras Plados Potato Primera Rozzy Jenori Rubineta TEKA Touch-Z Welle Zegor Zerix ZORG Нептун Укрсанлит Інше (виробник)

Сантехніка – купівля і продаж

Сантехніка у ваш будинок за доступними цінами

Продаж сантехніки тепер здійснюється не тільки на ринках, спеціалізованих магазинах, але і в Інтернеті. Одним з кращих для такої торгівлі вважається віртуальний торгівельний майданчик zapp. Тут представлений широкий вибір сантехнічних виробів від перевірених виробників і приватних власників. На сайті ви знайдете:

  • крани, змішувачі;
  • душові кабіни та панелі;
  • унітази;
  • рушникосушки;
  • умивальники;
  • ванни;
  • сантехніку б/в.

Величезний асортимент товарів буде сприяти якісному вибору необхідної сантехніки. Ви знайдете найбільш вигідну пропозицію, регулярно відстежуючи нові появи пропозицій на сайті.

Особливості торгівля на сайті zapp

Даний сервіс дозволяє економити кошти і заробляти на продажу власного майна. Це віртуальний торгівельний майданчик, де права покупців захищені законом й іншими правовими актами. Помістити оголошення «сантехніка» у даному розділі може будь-який бажаючий. Приміром, якщо ви вже придбали кран, а він не підійшов, то краще його перепродати, ніж захаращувати будинок. Хтось із відвідувачів відгукнеться саме на вашу пропозицію. Всі товари описуються продавцями докладно і доступно завдяки спеціальній формі для заповнення. У пропозиції передбачено вказування можливості торгу. Ця опція приверне додаткове число клієнтів на ваш товар чи послугу. Сантехніку б/в придбати можна дуже вигідно для свого гаманця. Деякі з пропонованих товарів колишнього користування перебувають у відмінній якості. Так ви заощадите кошти для свого будівництва.  

Усі пропозиції публікуються на сторінці за датою створення. Для відвідувачів також передбачена додаткова опція, за допомогою якої з'явиться список товарів і послуг за вартістю. У розділі «Сантехніка» приватні оголошення можна побачити в окремій підгрупі. Пропозиції від виробників також відокремлюються від інших. Для прямого зв'язку з продавцем передбачено поле «зв'язатися з продавцем». Якщо ви щось продаєте, то можете вказувати номер телефон, електронну пошту та інші контакти. При складанні оголошень важливо додавати багато фотографій. Так покупці зможуть зацікавитись пропозицією, побачивши всі переваги і недоліки товару.

Економте час та гроші на сайті zapp

Придбати б/в сантехніку на цьому сайті дуже просто і, що найголовніше, вигідно. Широкий вибір різних моделей від виробників і приватних власників дозволить вам знайти найоптимальніший варіант. Відповідний кран або що-небудь інше відвідувач віртуального торгівельного майданчика знайде за лічені хвилини. Вподобані товари будуть відображатися в окремому рядку. Даний ресурс дозволяє відвідувачам викладати оголошення «придбаю б/в сантехніку». Продавці можуть знаходити самі своїх покупців. Торг доступний в основному з товарами колишнього користування. В оголошеннях можна вказувати, що ціна договірна. Іноді така пропозиція виявляється найбільш вигідною. Продавець може сказати, щоб покупець сам встановив вартість – і таке буває. Сайт zapp – це одне з кращих місць для придбання та продажу сантехніки б/в.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 31

« Перед 1 2