• Секретаріат і АХО
Вся Україна
HR-manager, фахівець відділу кадрів Адміністратор Завідувач господарства Оператор контакт-центру, менеджер телефонних продажів офіс менеджер, оператор ПК, секретар Помічник керівника Інша
Адміністративний директор Адміністратор Генеральний директор Директор Диспетчер Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Секретаріат і АХО: Адміністратор, робота

Затребувана професія адміністратора

Адміністратор – це людина, яка контролює діяльність інших співробітників, взаємодіє з відвідувачами і спостерігає за порядком в закладі. Такі співробітники трудяться в кафе, великих магазинах, салонах краси, кінотеатрах, фітнес клубах і т. д. До обов'язків адміністратора входить робота з клієнтськими базами даних, наприклад, праця системного адміністратора. Робочі зобов'язання безпосередньо залежать від сфери діяльності компанії. Координатор, який працює в сфері готельного бізнесу, зобов'язаний зустрічати гостей і видавати їм ключі, потрібні предмети в номер.

Дана спеціальність дуже популярна на ринку праці. Грамотні професіонали своєї справи потрібні в багатьом організаціям. Для роботи адміністратором необхідно мати диплом про вищу освіту, а також навички спілкування з клієнтами, і бути досвідченим користувачем ПК. У працьовитих співробітників є шанс просунутися кар'єрними сходами.

Вдале працевлаштування за допомогою інтернету

Більше немає необхідності читати газети оголошень, в довгоочікуваному відшукуванні вакансії адміністратора. Або стояти на біржі праці і чекати вакантну посаду. Тепер ви можете зайнятися пошуком роботи не виходячи з дому. Для цього буде потрібен комп'ютер, підключення до мережі і необхідний інтернет ресурс, де викладені самі свіжі вакансії, наприклад zapp.ua. Скористайтеся всіма перевагами сучасних технологій і працевлаштування не займе у вас багато часу.

Головні особливості пошуку роботи через zapp

Основна перевага сайту полягає в зручності пошуку необхідного оголошення. Здобувач роботи адміністратором може виставити такі фільтри відбору вакансій:

  • рівень освіти;
  • досвід роботи;
  • тип зайнятості;
  • бажаний рівень заробітної плати;
  • графік.

Уважно перегляньте всі знайдені вакансії, виберіть найбільш підходящу для себе і зв'яжіться з потенційним роботодавцем, щоб обговорити всі нюанси і домовитись про співбесіду. Пам'ятайте, що на сайті запропоновані як приватні оголошення, так і бізнес пропозиції. Різняться вони між собою тим, що перші виставлені безпосередньо роботодавцем, а другі від рекрутингових фірм з підбору персоналу. Пам'ятайте, що сумлінний роботодавець завжди розповідає про умови співробітництва, а рекрутери ніколи не беруть грошей зі здобувача за свої послуги.

Відкрийте для себе всі можливості онлайн ресурсу після реєстрації. У зареєстрованих користувачів з'являється особистий кабінет, а також можливість листуватися з роботодавцем прямо на сайті. Ви можете подати власне оголошення про пошук роботи, абсолютно безкоштовно! Торговельна площадка zapp.ua – ваш надійний помічник при працевлаштуванні. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення