• Секретаріат і АХО
Вся Україна
HR-manager, фахівець відділу кадрів Адміністратор Завідувач господарства Оператор контакт-центру, менеджер телефонних продажів офіс менеджер, оператор ПК, секретар Помічник керівника Інша
Діловод Діловод Офіс-менеджер Помічник менеджера Референт Секретар Секретар-перекладач Секретар-референт Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Секретаріат і АХО: офіс менеджер, оператор ПК, секретар, робота

Секретар – перше враження про компанію

Професія секретаря з'явилася дуже давно, але тільки в останньому десятиріччі здобула популярність. Кандидат на цю посаду повинен бути уважним, комунікабельним і дуже педантичним до дрібниць, адже саме від секретаря залежить розміреність і успішність в роботі колег. Діловод займається адміністративною діяльністю, стежить за робочими процесами у фірмі і виконує дрібні доручення начальства.

Робота секретаря підійде стресостійким людям, які вміють працювати з документами, не бояться можливих авралів на роботі і володіють ПК на рівні експерта. Заробітна плата безпосередньо залежить від рівня освіти секретаря та його робочих обов'язків. Фахівці з вищою освітою, знанням ділової англійської, заробляють більше за своїх колег, які закінчили технікум або спеціалізований ліцей.

Зайнятість оператора ПК, звичайно ж, пов'язана з комп'ютером. Цей співробітник займається підготовкою необхідної документації, складанням графіків і таблиць, набором тексту та введенням інформації в бази даних. Для роботи оператором не обов'язково мати професійну освіту, достатньо закінчити курси і добре володіти спеціальними комп'ютерними програмами. Претендент на посаду оператора повинен бути відповідальним, працьовитим і старанним. Досвідчені фахівці дуже затребувані на ринку праці. У багатьох компаніях є відкриті вакансії операторів ПК. Ви можете ознайомитися з їх списком на zapp.ua. Великі фірми пропонують конкурентноспроможну заробітну плату та комфортні умови праці.

Хто такий офіс-менеджер?

Професія офіс-менеджера з'явилася порівняно недавно, але з кожним роком збільшує свою популярність. Ця посада затребувана в багатьох приватних компаніях і державних установах. В посадові обов'язки офіс-менеджера входить:

  • зустріч клієнтів фірми;
  • організація ділових зустрічей;
  • робота з документацією;
  • контроль робочого процесу колег:
  • виконання доручень керівництва.

Необхідний рівень освіти даного співробітника встановлює роботодавець. Головне – це мати навички роботи в діловодстві, комунікабельність, вміння працювати з ПК та офісною технікою і, звичайно ж, презентабельний зовнішній вигляд. Дуже важливий рівень володіння англійською мовою. Якщо ви підходите за всіма параметрами і бажаєте отримати роботу офіс-менеджера, то перегляньте вільні вакансії на zapp.ua.

Переваги працевлаштування від сайту zapp.ua

Онлайн пошук роботи секретарем, оператором ПК або офіс-менеджером скоротить час на працевлаштування в рази. Більше немає необхідності їздити на співбесіди, щоб детальніше дізнатися про посади. На сайті zapp.ua представлені найсвіжіші та актуальні вакансії. Здобувач може зв'язатися з роботодавцем безпосередньо, уточнити всі нюанси посади, надіслати своє резюме, а тільки потім їхати на особисту зустріч.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Секретаріат і АХО офіс менеджер, оператор ПК, секретар

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення