• Секретаріат і АХО
Вся Україна
HR-manager, фахівець відділу кадрів Адміністратор Завідувач господарства Оператор контакт-центру, менеджер телефонних продажів офіс менеджер, оператор ПК, секретар Помічник керівника Інша
Офісний оператор Телефонний оператор Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Секретаріат і АХО: Оператор контакт-центру, менеджер телефонних продажів, робота

Хто такий менеджер телефонних продажів?

Сфера діяльності менеджера з телефонних продажів дуже обширна. Основні зобов'язання такого співробітника – це обзвон клієнтських баз, укладання угод з потенційними покупцями, збір і аналіз інформації, яка необхідна компанії для стійкості на ринку продажів. Будь-який бажаючий може спробувати себе на цій посаді, адже спеціальна освіта не потрібна. Великі корпорації самі займаються навчанням кандидатів на вакантні місця. Діапазон заробітної плати дуже великий, адже виплачуються відсотки від підписаних контрактів і фіксована ставка. Головна вимога роботодавців – це вміння продавати товар. Претенденту на посаду менеджера потрібно бути активним, комунікабельним, уважним, цілеспрямованим і націленим на результат. Якщо здобувач впізнав в описі себе, то варто переглянути відкриті вакансії менеджера телефонних продажів на zapp.ua.

Популярна посада оператора контакт-центру

Оператор call центру – дуже важлива посада в сучасному світі. Ми не помічаємо цих співробітників на вулицях, але постійно чуємо голос у телефонній трубці, коли підтверджуємо замовлення товару, уточнюємо інформацію в банку, просимо виправити недоліки в тарифному плані і т. д. Головний робочий обов'язок оператора – це консультація клієнтів, допомога у вирішенні тих чи інших проблем. На сайті zapp.ua запропоновано безліч вакансій операторів контакт-центру. Ця посада має не жартівливу популярність, адже кількість споживачів зростає з кожним днем, а компанії постійно відкривають нові філії. Роботодавці не вимагають певний рівень освіти претендентів, тому приміряти не себе роботу оператора може кожен. Однак, від претендентів вимагають грамотну мову, чітку дикцію, вміння ввічливо спілкуватися з людьми і величезну стресостійкість. Рівень зарплати залежить від графіка роботи, але великі компанії часто пропонують конкурентоспроможні суми.

Швидке працевлаштування з zapp.ua

Ви знаходитесь в пошуку роботи менеджера з продажу або оператора call центру, але не знаєте, де знайти відповідну посаду? Тоді зверніть свою увагу на торговельний майданчик zapp.ua. На сайті наданий широкий вибір вакантних місць. Деякі переваги даного онлайн ресурсу можна перерахувати у вигляді списку нижче:

  • відсутність обов'язкової реєстрації;
  • прямий зв'язок з роботодавцем через особистий кабінет;
  • зручний пошук із спеціальними фільтрами (освіта, досвід, графік тощо);
  • можливість створювати особисті оголошення про пошук роботи.

Бажаємо кожному претенденту швидкого працевлаштування, а zapp.ua буде цьому всіляко сприяти! 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Секретаріат і АХО Оператор контакт-центру, менеджер телефонних продажів

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення