• Секретаріат і АХО
Вся Україна
HR-manager, фахівець відділу кадрів Адміністратор Завідувач господарства Оператор контакт-центру, менеджер телефонних продажів офіс менеджер, оператор ПК, секретар Помічник керівника Інша
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Секретаріат і АХО: Помічник керівника, робота

Особистий помічник керівника

Помічник керівника – це дуже складна посада, що передбачає безліч обов'язків. Можна сказати, що це суміжна професія, яка з'явилася в момент підвищення кар'єри секретаря. Разом з тим зросли і посадові зобов'язання. До робочих функцій асистента потрібно віднести складання графіка начальника, планування і організацію зустрічей, нагадування керівництву про дедлайни, роботу з договорами та іншою документацією, сортування кореспонденції, прийом телефонних дзвінків і будь-які інші доручення. Варто розуміти, що робота помічника керівника – це дуже відповідальна праця, адже необхідно завжди бути поруч з начальником, стати його правою рукою. Щоб отримати таку посаду, потрібно бути дипломованим фахівцем в сфері діловодства, володіти певним набором якостей.

Ідеальний помічник боса:

  • вміє працювати з документацією;
  • знає основи тайм-менеджменту;
  • володіє навичками організації переговорів і зустрічей;
  • комунікабельний і ввічливий;
  • має задатки лідера.

Кожна професія має свої переваги і недоліки. Діяльність асистента боса не стала винятком. До основних переваг даної роботи слід віднести високий рівень заробітної плати і довіру з боку начальства. Недоліками можна назвати високу завантаженість, часті відрядження та відсутність перспектив кар'єрного зростання.

Якщо ви амбітна людина, якій набридло працювати секретарем або офіс-менеджером, то спробуйте свої сили в роботі помічника керівника. Найактуальніші вакансії можна знайти на zapp.ua.

Пошук роботи помічником керівника в інтернеті

На просторах всесвітньої мережі існує безліч ресурсів, на яких роботодавці викладають свої пропозиції про співпрацю, відкриті посади в компаніях. Здобувачеві буває дуже важко визначитися, де саме шукати бажану роботу. Просимо звернути увагу на торговельний майданчик zapp.ua. На цьому сайті більше 50 000 оголошень величезна кількість цікавих пропозицій від провідних компаній України і ближнього зарубіжжя. Працевлаштуватися помічником керівника тепер легко!

Коротко про переваги zapp.ua

Сайт дуже зручний у використанні. Всі оголошення розбиті на категорії, а ті, у свою чергу, на підпункти. Здобувач без зайвих зусиль знайде потрібне оголошення, адже вікно пошуку оснащене фільтрами відбору вакансій. Можна встановити такі параметри, як: рівень освіти, розмір заробітної плати, досвід роботи, бажаний графік. Є можливість відсортувати оголошення на приватні та бізнес пропозиції, які надходять від рекрутингових фірм. Знайти роботу буває не просто, але zapp.ua вам максимально в цьому допоможе. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2