• Сільгосп тварини
Вся Україна
Гуси Індики Кози Корови Кролики Кури Коні Вівці Свині Качки Нутрії Бджоли Інше (сільгосп тварини)
Тип Молочні М'ясні М'ясо-молочні Інше
Самець Самка

Сільгосп тварини: Корови – купівля і продаж

Як не помилитися при виборі корови

Вивчаючи оголошення "куплю корів" або "продам корову", врахуйте інформацію, яка наведена нижче, і оцініть свої можливості.

Корова – одомашнена тварина досить великих розмірів, її утримання і догляд вимагає деяких навичок ведення сільського господарства, багато сил і часу. Потрібно відвести їй місце для життя та надати велику кількість їжі. Маючи намір купити корову за оголошенням, розрахуйте свої можливості.

Як вибрати і доглядати за твариною

Корови досить великі парнокопитні тварини. У середньому, вага корови може досягати 800 кілограм і більше. Це велике створіння поглинає дуже багато їжі і потребує щоденного випасу (двічі на день). У зимовий період корови харчуються сіном – висушеною травою, яку слід сіяти і висушувати протягом літнього періоду і зберігати в сараї. Врахуйте це при покупці тварини.

Також тричі на день корів слід напоїти великою кількістю підсолодженої води (приблизно 5-8 літрів), можна додавати нарізані яблука – вони це дуже люблять. Пам'ятайте, що під час випасу потрібно стежити, щоб тварина не підібрала велике ціле яблуко або інший фрукт, оскільки якщо не розділити його на частини, корова може вдавитися і загинути.

Тривалість життя велика – близько 20 років. Вже на другому році життя настає статева зрілість. Після народження теляти, корова починає давати молоко. Лактація триває більше 10 місяцем, за умови регулярного доїння. Після цього терміну лактація припиняється і тварину знову необхідно злучити з биком. Врахуйте, що, купуючи корову вам потрібно буде її доїти, тричі в день, і щорічно злучати з самцем.

Вибираючи тварину, зверніть увагу на зовнішній вигляд:

  • у корови, яка здатна давати велику кількість молока, великий, об'ємний живіт і вим'я;
  • подивіться на ребра: чим більше відстань між ними, тим більші легені, а значить – широка грудна клітка буде перевагою;
  • відтягніть шкіру: у здорової тварини, вона тонка, не щільна, легко відділяється від тулуба.
  • ноги повинні бути міцними, щоб корова не втомлювалася під час випасу. Слабкість ніг – дуже небезпечне захворювання для тварин, що дають молоко, адже якщо вони не зможуть витримати випас – не дадуть достатню кількість молока.

Звертаючи уваги на всі ці нюанси, ви зможете придбати гарну здорову тварину.

Все необхідне знайдеться на сайті оголошень zapp.ua

Основа раціону – рослинна їжа. Завдяки наявності рубця, корови, як і кози, можуть перетравлювати грубу їжу, в якій багато клітковини і мало вологи (сіно, солома, дрібні гілки). Збагачуйте це "меню" вітамінами, мінералами, кухонною сіллю. Для збільшення надою додавайте зернові, яблука і коренеплоди. Часто у воду додають пивні дріжджі та макуху. Засоби для утримання вибирайте у розділі Зоотовари

Якщо ви займаєтеся продажем корів, попередьте покупця про всі складнощі догляду та утримання тварини. Влаштуйте зустріч, під час якої можна буде розглянути і оцінити "товар" та умови його утримання.

Якщо ви хочете купити корову, навідайтеся кілька разів до продавця, обговоріть угоду. Бажано, перед покупкою, показати тварину ветеринару, щоб отримати висновок про стан її здоров'я.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2