• Сільгосп тварини
Вся Україна
Гуси Індики Кози Корови Кролики Кури Коні Вівці Свині Качки Нутрії Бджоли Інше (сільгосп тварини)

Сільгосп тварини: Кролики – купівля і продаж

Як зробити правильний вибір, купуючи кролів

Цих тварин тримають майже в кожному сільському господарстві. Якщо і ви вирішили купити кролів, ви зробили правильний вибір, адже їх м'ясо надзвичайно смачне, ніжне й дієтичне. Воно корисно навіть маленьким дітям. Також високо цінують шкурки кролів – з них роблять хутряні вироби та аксесуари. Продаж кролів проводиться на сільськогосподарських виставках і базарах, а також ви можете купити їх на сайті оголошень Zapp.

Представники цього виду мають повні тіла, покриті густою короткою шерстю і довгі вуха. Розрізняють два типи цих тварин:

  • кролик звичайний;
  • кролик толстохвостий.

Вихованці відзначаються великою плодючістю, їх розмноження не залежить від сезону, а потомство швидко росте і розвивається.

Кроленята народжуються сліпими і лисими, без зубів, вагою до 100 грам. Кролиця народжує 8-12 малюків за один виводок, до 5 разів на рік. Після місяця життя кроленята вже не можуть харчуватися материнським молоком. Після 10 днів у них відкриваються очі, а після 20-ти днів, вони самостійно поїдають корми. Відлучати дітей від матері варто ближче до двомісячного віку. При цьому вже в кінці першого місяця життя, дитинча важить в 10 разів більше, ніж при народженні.

Якщо кролики народилися в зимовий період або на початку весни, вони будуть дуже швидко розвиватися, на відміну від тих, які з'явилися восени чи влітку.

Ріст тварин припиняється після 10 місяців, вони можуть жити 6-8 років, але після досягнення 4-річного віку їх продуктивність різко падає і їх сільськогосподарське використання втрачає сенс.

Особливості годування і догляд домашнього кролика

Засоби для утримання можна знайти у розділі Зоотовари. Кролики їдять дуже часто і багато, при постійному доступі до годівниці – до 30 разів за день. Вони стійкі до перепадів температури, але погано реагують на протяги. Тому, подбайте про вольєри, захищені від вітру. Дно вольєра слід застелити сіном, його потрібно регулярно змінювати і очищувати.

Ці тварини дуже полохливі. Не забирайте з вольєра кролів зі стійкою нервовою системою, і запобігайте різким, гучним звукам, щоб не викликати у них стрес.

Для купівлі або продажу скористайтеся інтернет-ресурсом zapp.ua

Тут ви можете розмістити оголошення "куплю кролів" або "продам кроля". Знайшовши покупця або продавця, обов'язково зв'яжіться з ним у телефонному режимі, а ще краще – обговоріть все при особистій зустрічі, адже покупка "живого товару" – справа тонка.

Для того щоб швидше і успішніше здійснити операцію, скористайтесь рекламою і спеціальними пропозиціями дошки оголошень zapp.ua. Ця функція також допоможе просунути вашу пропозицію вгору за списком, якщо ви розмістили оголошення "купити кроликів", а результату довго немає.

Купуйте та продавайте сільгосп тварин разом з торговим майданчиком Zapp і ви побачите, наскільки простим і швидким може бути цей процес.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1