• Сільгосп тварини
Вся Україна
Гуси Індики Кози Корови Кролики Кури Коні Вівці Свині Качки Нутрії Бджоли Інше (сільгосп тварини)
Австралійська Алтайська Альтер-ріал Андалузька Аппалуза Арабська Арден Арьежуаз Бардиджано Бранденбургская Буденновська Інше
Самець Самка

Сільгосп тварини: Коні – купівля і продаж

Кінь – незамінний помічник у господарстві

Домашня кінь – єдиний підвид дикого коня, який вдалося зберегти (крім коней Прижевальського, яких залишилося зовсім мало).

Люди активно продають коней і використовують їх у господарстві, спорті і племінному розведенні.

У всіх країнах світу поширені одомашнені коні, які представлені великим розмаїттям порід. Також в степу можна зустріти диких тварин, які живуть невеликими табунами.

Від породи, якості догляду та харчування буде залежати зростання і вага вашого коня. Чим краще ви зможете доглядати за ним і годувати, тим більше він виросте. Середній зріст цих тварин – від 150 см, а вага – починаючи від 400 кг. Врахуйте це при покупці, як і те, що коням потрібна простора стайня, багато їжі і пиття.

При розпаді СРСР закрилися майже всі кінні заводи й вирощування коней прийшло в занепад, тому справжнім щастям є можливість купити коня по оголошенню.

В Україні ще можна зустріти такі породи:

  • орловська рисиста;
  • російська рисиста;
  • новоолександрівська важковізна;
  • радянська важковізна;
  • гуцульська;
  • чистокровна верхова;
  • російська верхова.

Чим годувати коней, їх фізіологія, характер і темперамент

Вивчаючи оголошення куплю коней врахуйте, що вони травоїдні і з'їдають від 25 кілограм трави в день, іноді кількість може перевищувати 100 кілограм. У зимовий період коней годують сіном та вівсом. При цьому вони випивають до 60 літрів води в жарку погоду і до 25 літрів – у зимовий період. Для того щоб прогодувати одну тварину, потрібно мати у своєму розпорядженні близько двох гектарів землі.

Якщо ви хочете купити коня, при виборі зверніть увагу на температуру тіла: у здорової тварини вона становить від 37,5 до 38,5 градусів за Цельсієм. А також, на зуби: їх якість говорить про здоров'я і колишні умови утримання тварини.

Купуючи коней для розведення, потрібно враховувати і те, що вони виношують потомство близько 11 місяців. Лошата народжуються в кількості 1-2 особин вже зрячими і через кілька хвилин після народження вже можуть самостійно стояти.

Від типу ВНД (вищої нервової діяльності) і характеру залежать подальші робочі здібності тварини, підпорядкування господареві і поведінка. Вибираючи коня для господарства, візьміть спокійну тварину. Пам'ятайте, що характер тварини може змінитися, залежно від умов утримання і господаря, а ВНД – незмінний з народження. Тобто, якщо лоша народилося нестриманим і норовистим, то ви його вже не змінити ніякими методами, і для домашніх потреб він не згодиться.

Коня можна купити й на zapp.ua

Продаж коней, як і інших тварин, на віртуальному майданчику відбувається шляхом розміщення оголошень їхніми власниками. На zapp.ua ви зможете зв'язатися як з приватними особами, так і з представниками племінних господарств. Підійдіть до покупки дуже серйозно: зв'яжіться і зустріньтеся з продавцем, огляньте коня, бажано разом з ветеринарним лікарем.

Якщо ви продавець, скористайтесь рекламними послугами сайту, щоб ваше оголошення розміщувалося в Топі. Таким чином більше людей дізнається про ваш товар, і угода відбудеться швидше і успішніше.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення