• Сільгосп тварини
Вся Україна
Гуси Індики Кози Корови Кролики Кури Коні Вівці Свині Качки Нутрії Бджоли Інше (сільгосп тварини)
Самець Самка

Сільгосп тварини: Нутрії – купівля і продаж

Нутрії – красиві та корисні в господарстві тварини

Нутрії – хороший спосіб поповнити бюджет їх власника. Вони є джерелом корисного м'яса і шкур, які дуже високо цінуються. До речі, спочатку продаж нутрій проводився для отримання смачного гіпоалергенного м'яса, а потім вже – красивих шкур.

Ви можете сміливо шукати нутрій за оголошеннями. Ці тварини, при правильно створених умовах, не вибагливі і володіють міцним здоров'ям. Нутрії стійкі до хвороб і набагато живучіші, ніж кролики, наприклад. Але все ж їх догляд має деякі особливості.

Жити в неволі нутрії можуть двома способами:

  • вольєрне утримання – догляд кропіткий, взимку у вольєрах набагато тепліше, а влітку – прохолодніше; якщо є можливість, краще залити бетонну підлогу: в жарку погоду нутрії будуть на ній лежати і охолоджуватися;
  • кліткове утримання – вимагає менше догляду і уваги.

Якщо ви хочете купити нутрій, врахуйте, що для них потрібно створити найбільш природні умови. Віддайте перевагу вольєрному типу утримання (обгородіть сіткою природний ставок, або викопайте невелику водойму). У вольєрах тварини почувають себе краще і їх приплід більший.

Клітинне утримання менш витратне і годиться для початківців фермерів, адже не вимагає великих капіталовкладень у будову. Можна переробити старий сарай під клітини або зробити їх з підручних матеріалів.

Після того як житло для нутрій готове, слід подумати про харчування, адже це теж впливає на якість шкурок.

Годівля та догляд за тваринами

Можна годувати тварин як вареним (запареним) так і вологим кормом. Сирий корм має кілька компонентів, основа яких – овес з додаванням кабачка і коренеплодів. Крім того, нутриводам бажано посадити топінамбур у себе на ділянці. Влітку нутрії їдять зелені листя, а взимку – коренеплоди цієї рослини – це незамінний вітамін! Кількість корму залежить від поголів'я нутрій, але розраховуйте так, щоб тварини підбирали все і не було залишків. Тому що влітку залишки корму прокисають, а взимку – гниють, все це призводить до отруєнь.

Нутрій потрібно купати, для підтримки здорового травлення та покращення якості хутра. Напустіть води в посудину, додайте у воду креолін (речовина) і купайте тварин, вони можуть пити воду – це добре, так вони лікують шлунок.

Містити нутрій можна сім'ями, а можна розділити самок від самців. Для початківців господарів краще зайнятися сімейним утриманням: в залежності від розміру вольєра, запустіть одного самця на 5-7 самок. Через місяць самок потрібно змінити. Здорова самка дає два окоти в рік, по 4-5 дитинчат. Між окотами зробіть перерву. Нутрій, які щойно народили потрібно утримувати в теплі і сухості, разом з нутрятами. В якості підстилки використовуйте сіно і кожен день підсипайте тирсу, щоб не було вогкості і протягів, тому що вони їм дуже шкодять.

Купити нутрію на сайті оголошень

Оголошення продам нутрій все частіше зустрічаються на віртуальних дошках, поряд з пропозиціями про продаж інших сільськогосподарських тварин. Цей бізнес почав знову набирати обертів, тому поспішіть на наш сайт, щоб встигнути купити якісний товар від кращих племінних господарств. 

Якщо ви продавець, запросіть покупця на свою територію і докладно розкажіть про всі переваги і нюанси цього заняття.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення