• Сільгосп тварини
Вся Україна
Гуси Індики Кози Корови Кролики Кури Коні Вівці Свині Качки Нутрії Бджоли Інше (сільгосп тварини)
Гіссарської Курдючне Прекос Пухнасті куйбишевський Романівські Радянський меринос Тексель Эдильбаевские Інше
Тип Грубововняні Напівтонкорунні Тонкорунні Інше
Самець Самка

Сільгосп тварини: Вівці – купівля і продаж

Вівчарство – джерело цінного хутра

Овець, на відміну від інших господарських тварин, використовують у різноманітних промислових галузях: вовняній, м'ясній, каракульній, шубній, шкіряній і т. д. Якщо ви хочете обзавестися господарством, вам слід купити овець, адже вони володіють безліччю якісних показників:

  • шерсть;
  • каракуль;
  • овчина, яку використовують у виробництві одягу, килимів і т. д.

Велика продуктивність, рання зрілість і цінність вовни – головні переваги цих тварин.

Породи овець, годування і догляд за ними

На сьогоднішній день на нашому континенті розводять понад 60 видів овець, понад 10 з них – в Україні. При бажанні обзавестися якимось конкретним видом цих тварин, опублікуйте на віртуальному майданчику Zapp власне оголошення «куплю овець» і вкажіть у ньому всі бажані параметри.

За типом шерсті тварин поділяють на:

  • тонкорунних;
  • напівтонкорунних;
  • товстошерстих;
  • полутовстошерстих.

Варто відзначити, що в сучасному вівчарстві найбільш цінна мериносова вовна, з неї роблять настільки популярні зараз вироби товстої в'язки.

Бажаючим поповнити своє господарство цими милими створіннями, варто заздалегідь навести довідки про їх особливості. Так, наприклад, важливо знати, що вівці дуже скоростиглі, вони досягають статевої зрілості вже у віці 5-6 місяців. Тому вже в 4-5 місяців їх потрібно розділити за статевими ознаками. Врахуйте, що ці тварини розмножуються сезонно, найбільш активні вони у весняний період. За два місяці перед початком парування потрібно поліпшити харчування, годуючи самок свіжою зеленою травою хорошої якості.

Маленьких овечок відлучають від матерів у віці 4 місяців, вони народжуються зрячими і з народження покриті шерстю. Протягом першого місяця життя малюки п'ють тільки молоко матері, оскільки будь-яку іншу їжу їх організм не перетравлює. Після двох місяців можна сміливо давати їм інші корми, а вже після четвертого місяця тварини досягають 50% від маси дорослої особини.

Крім трави, овець, особливо самок, підгодовують грубими і концентрованими кормами на основі вівса, пшона і макухи.

Особливу увагу зверніть на зимове утримання овець. Перед початком холодного сезону очистіть кошару від гною і сміття. Продезінфікуйте і покрийте підлогу товстим шаром сіна. Після закінчення зими підгодуйте овець силосом і пам'ятайте, що перший випас не повинен тривати більше години.

Для нормального травлення розраховуйте питво таким чином: на один кілограм сухого корму давайте 3-4 літри води.

Купити тварин в інтернеті

Якщо ви хочете придбати вівцю за оголошенням, або займаєтеся продажем овець зверніться на сайт zapp.ua. На цьлму віртуальному майданчику розміщені оголошення як від покупців, так і від людей, охочих продати овець.

Будьте уважні і дізнайтеся про "товар" як можна більше, адже вівчарство вимагає певних знань і навичок у веденні сільського господарства.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення