• Сільгосп тварини
Вся Україна
Гуси Індики Кози Корови Кролики Кури Коні Вівці Свині Качки Нутрії Бджоли Інше (сільгосп тварини)

Сільгосп тварини: Бджоли – купівля і продаж

Пасіка – свіжий і цілющий мед завжди на столі

Якщо ви любите пити ароматний чай з медом і лимоном або лікувати таким чином простудні захворювання і хочете, щоб під рукою завжди був смачний домашній мед – спробуйте купити бджіл за оголошенням!

Цілющу якість бджолиного меду складно переоцінити. Він має імуностимулюючу дію, допомагає при застуді та грипі, знижує температуру і зміцнює імунітет. Крім меду, люди використовують бджолині стільники і прополіс (бджолиний клей), тому все частіше, поряд з пропозиціями про торгівлю іншими сільськогосподарськими тваринами, можна зустріти оголошення про продаж бджіл. І не дивно, адже, чим більше попит, тим вища пропозиція!

З чого почати бджільництво?

Якщо ви вирішили купити бджіл і займатися бджільництвом, насамперед перевірте, чи сумісний ваш організм з бджолиною отрутою. При наявності сильної алергії це заняття протипоказано людині, адже укуси бджіл можуть призвести до летального ефекту. Якщо алергії немає, вам потрібно придбати базовий інвентар. Цим набором інструментів користуються як початківці бджолярі, так і професіонали:

 • м'яка щітка для змітання бджіл з медової рамки;
 • стамеска для збирання прополісу і діставання рамок з вуликів;
 • пасічний ніж для обрізки неправильних сот або трутнів, а також роздрукування стільників;
 • димар для задимлення бджіл;
 • захисний костюм і маска.

Крім того, процес бджільництва має свої особливості, про які потрібно знати, перш ніж обзаводитися пасікою.

 1. Бджіл вирощують в ротаційній системі і зимують вони сім'ями. Правильне ведення пасіки впливає на накопичення меду у вуликах.
 2. Для утримання бджіл необхідно облаштувати вулики (спеціальні дерев'яні "будиночки" для комах). Восени, перед впадінням в сплячку, бджіл підгодовують, після цього, на зиму вулики закривають і запечатують. У літній період бджоли вільно літають, збираючи нектар.
 3. Врахуйте, що облаштовуючи вулики, потрібно передбачити підставку (піднесення) під ними, яке буде захищати від холоду та вологи. Взимку стежте, щоб літки вуликів не обмерзли.
 4. Пасічнику треба вибрати правильне місце для розміщення сімей: недалеко від квітучих дерев і полів, тому що після зими бджоли далеко не відлітають від місця проживання. Найкращим варіантом розміщення пассики є околиця дачної ділянки, вулики повинні бути розставлені в лінію, на невеликій відстані один від одного.
 5. Для якнайшвидшого весняного розвитку потрібний свіжий пилок. Найкращим джерелом раннього весняного пилку є верби, подбайте щоб ці дерева росли недалеко від вашої ділянки.
 6. З настанням весни слідкуйте за станом розплоду, надходженням корму і здоров'ям сім'ї. Для цього потрібно відкривати вулики і оглядати літки, робити це потрібно обережно, в світлому одязі, з маскою на обличчі. Якщо при огляді ви виявили, що сім'я добре розвинулася, потрібно її розширити, шляхом установки додаткової рамки для меду.

Бджоли на сайті zapp.ua

Якщо ви врахували поради, наведені вище і підготувалися як слід, настав час звернутися до людей, які займаються продажем бджіл.

На дошці zapp.ua ви знайдете оголошення «продам бджіл». Зідзвоніться із власником, уточніть всі деталі і домовтеся про зустріч. Важливо підійти до покупки свідомо і серйозно, адже бджільництво – дуже відповідальна і копітка справа.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2