• Сільгосп тварини
Вся Україна
Гуси Індики Кози Корови Кролики Кури Коні Вівці Свині Качки Нутрії Бджоли Інше (сільгосп тварини)
Самець Самка

Сільгосп тварини: Свині – купівля і продаж

Свиня – головна тварина у виробництві м'яса

Домашні свині – головний постачальник м'яса і сала в нашій країні, як і корови. При цьому вони не занадто вибагливі у догляді, витрата корму незначна, а зростання – швидке і якісне: до забою досягається велика маса. До того ж, свині дуже плідні.

Одомашнили дику свиню землеробські народи. Зараз на планеті налічується понад 100 порід свиней. Їх поділяють за типом будови тіла та «продукту», який вони дають:

  • м'ясні – вважаються універсальними. В Україні поширені такі види: Велика біла, Українська степова біла;
  • м'ясо-сальні: Полтавська м'ясна, Українська м'ясна, Червона біло-поясна, Ландрас, Дюрок і Уельс;
  • сальні: Українська степова ряба, Миргородська та Велика чорна.

В Україні найбільш популярні: Велика біла, Українська степова біла, Миргородська, Українська степова ряба, Полтавська м'ясна, Ландрас і Долгоухая біла, іноді зустрічаються – Північнокавказька і Дюрок.

Біологічні та господарські особливості

Купити свиню по оголошенню – найкраща ідея для початківця фермера або недосвідченого господаря. Ці тварини дуже швидко відгодовуються, ростуть і розвиваються. Вони пристосовані до наших кліматичних умов і не вимагають особливого годування.

Свині призводять велике потомство: від 10 до 12 поросят. Діти швидко ростуть, годуючись спочатку молоком матері, а потім загальним кормом.

Більше половини від загальної маси свині – це м'ясо. Близько 40% – сало.

Якщо ви хочете свиней купити, вам не потрібно буде витрачатися на лікування, адже, на відміну від інших сільгосп тварин, вони хворіють тими ж хворобами, що й люди, а лікувати їх можна ліками з "людської" аптеки.

Коли свиноматка досягає ваги більше 130 кілограм, її можна спаровувати (це відбуватися десь у віці 8-10 місяців). За рік ви можете виростити до 20 поросят (отримуючи за 2 приплоду). Якщо ви будете піклуватися і добре годувати малюків, до 6 місяців вони будуть важити близько центнера, а їх туша після забою буде важити близько 75 кілограм.

Свинина – основа раціону в багатьох країнах світу, вона м'яка і жирна, з прошарком жиру. В їжу в основному вживають м'ясо свиноматок. М'ясо самців використовують рідко, хоча воно і придатне до їжі. Сало – основа української національної кухні. Воно дуже калорійне і поживно. Не втрачає якості протягом тривалого часу, навіть без охолодження.

Свині всеядні. Їх можна годувати різними видами корму, включаючи відходи в домашньому господарстві.

Купуємо на віртуальній дошці zapp.ua

Оголошення «куплю свиней», «продам свиней» пропонують тварин різних порід і віку. В більшості випадків пропонують продаж поросят молочного віку, коли свиноматка ще годує або тільки закінчила годування молоком.

Також ви можете придбати дорослих свиней для забою або домовитися з продавцем про обробленні туші.

Якщо ви – продавець вкажіть в оголошенні вік тварини, приблизну вагу і бажану мету використання – це допоможе потенційним покупцям швидше зорієнтуватися наскільки підходить їм ваша пропозиція і, відповідно, прискорить успішну операцію.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1