• Сільгосп тварини
Вся Україна
Гуси Індики Кози Корови Кролики Кури Коні Вівці Свині Качки Нутрії Бджоли Інше (сільгосп тварини)
Самець Самка

Сільгосп тварини: Качки – купівля і продаж

Качка домашня – одна з найбільш популярних у приватному господарстві

Качки, як гуси і кури, є відмінним джерелом м'яса і яєць. Якщо ви збираєтеся купити качок, важливим чинником буде вибір породи. Від цього залежить бажаний результат. Розрізняють такі групи порід:

  • яєчні качки;
  • м'ясні качки;
  • яєчно-м'ясні качки.

Більшою популярністю в оголошеннях «качки купити» користуються м'ясні породи, тому що вони швидше ростуть і розвиваються, а їх м'ясо славиться незвичайним смаком і структурою, властивою дичині.

Хочете вибрать кращі види качок?

Серед яєчних качок, в Україні, зустрічається порода Індійські бігуни. Вона відрізняється великою несучістю, але її можна зустріти дуже рідко. У рік качка цієї породи виробляє близько 200 яєць. Представники виду не вимагають наявності водойми і можуть жити на приватній ділянці.

Птахи яєчно-м'ясного напрямку дуже популярні серед фермерів і власників господарств, адже вони мають середню вагу, смачне м'ясо і несуть яйця. До цих качокм відносять породи:

  • Мускусна качка;
  • Хакі-кемпбелл.

Ви можете придбати качині яйця і посадити на них квочку (качку, курку чи гуску) або ж підкласти їх до курячих яєць. Іноді, квочка може відмовитися від чужих яєць і встати з гнізда. У такому разі накрийте гніздо кошиком, разом з пташкою, але так, щоб вона могла дихати. Також продають вже висиджених пташенят або молодих качок.

Якщо ви займаєтеся продажем качок при зустрічі з покупцем, вам потрібно мати з собою не тільки ваги, але і мішок, щоб можна було зважити дорослу птицю. Іноді тварини, особливо самці, дуже сильні і досить важкі, тому їх ловлять і кладуть у мішок, для зручності.

Як купити на сайті оголошень zapp.ua

Якщо ви вирішили завести цих птахів у своєму господарстві, знайдіть оголошення «качки» на дошці zapp.ua. У цьому розділі розміщені пропозиції з усієї України. Те ж стосується і пошуку інших видів сільгосп тварин. Для більш зручного пошуку можна використовувати спеціальні фільтри, які автоматично відсіють нецікаві варіанти.

Продаючи качок, складіть інформативне оголошення, щоб покупець міг дізнатися якомога більше про товар. Розмістіть реальне фото – це приверне людей і викликає більше довіри. При необхідності можна скористатися платними послугами підвищення рейтингу оголошень, які сприятимуть ефективному продажу товару.

Торгувати за допомогою дошки безкоштовних оголошень вигідно і просто і ви дуже швидко зможете переконатися в цьому!

 

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2