• Домашній персонал
Вся Україна
Керівництво агропідприємства Менеджери по сільгосппродукції і техніці працівники агропідприємства Автотранспортне господарство Агрономія Тваринництво Рибне, лісове господарство Інша
Комбайнер Тракторист Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Домашній персонал: Автотранспортне господарство, робота

Вимоги по вакансіях автотранспортного господарства

Автотранспортне господарство в межах ферми або великого агропідприємства - це здебільшого трактористи і комбайнери. У деяких випадках - водії вантажних машин, які перевозять велику кількість зібраного врожаю на склади або доставляють тварин (птахів, велику худобу) на бійні.

Вакансії автотранспортного господарства різноманітні, але вимоги до кожного кадру різні. Основними, звичайно, є:

  • наявність спеціальної водійської категорії;
  • досвід роботи на типовій посаді;
  • вміння працювати з технікою і підтримувати її в робочому стані.

У більшості випадків, для працевлаштування в автотранспортне господарство необхідний мати свій вантажний автомобіль, трактор чи комбайн. Також поширені спеціальні машини для обприскування культур від паразитів, але такі фахівці потрібні лише для разової роботи і на довгострокову співпрацю розраховувати не варто.

Автотранспортне господарство в селах України

Більшість українських агропідприємств використовують найману сезонну працю, таким чином, надаючи робочі місця тільки в період збирання врожаю або його посіву. Але робота в автотранспортному господарстві такаж важлива, як і робота агронома і тваринника, адже обприскування, культивація та перевезення здійснюються за допомогою таких фахівців.

Ознайомитися з роботою і вакансіями автотранспортного господарства можна на сайті zapp.ua у розділі Сільське господарство. Уважно читайте опис і вимоги до посади, щоб при розмові з роботодавцем ви точно могли відповісти на питання і зарекомендувати себе як уважну та цілеспрямовану людину. Інформацію по оплаті уточнюйте у керівників, адже показники середньої зарплати в аграрному секторі варіюються залежно від складності та вимог.

Знайти роботу в автотранспортному господарстві

Пошук роботи в автотранспортному господарстві може затягнутися в період зими, тому що більшість аграріїв і тваринників у цей період ще не посіяли культури, або очікують потепління. Найкращий період для того, щоб знайти роботу тракториста або комбайнера - осінь і літо.

Користуйтеся послугами безкоштовної дошки оголошень Zapp, це дозволить заощадити не тільки час, але і зусилля, витрачені на пошуки роботи або ж цінних кадрів. Ще ніколи досягнення поставлених цілей не було таким простим!

 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Домашній персонал Автотранспортне господарство

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення