• Домашній персонал
Вся Україна
Керівництво агропідприємства Менеджери по сільгосппродукції і техніці працівники агропідприємства Автотранспортне господарство Агрономія Тваринництво Рибне, лісове господарство Інша
Фермер Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Домашній персонал: Керівництво агропідприємства, робота

Керівник агропідприємства: вимоги

Аграрне підприємство - це налагоджений механізм, якому потрібен грамотний керівник, здатний правильно розподілити обов'язки та визначити значимість кожного працівника.

Основні вимоги для працевлаштування керівником агропідприємства це:

  • вища або 2 вищих освіти (одна з яких профільна);
  • знання іноземної мови;
  • знання сучасних методів ведення господарства;
  • досвід роботи на керівній посаді від 3 років;
  • застосування інновацій в сільському господарстві;
  • комунікабельність, відповідальність.

Робота керівництва агропідприємства полягає у виборі підходу до збирання й обробки врожаю. Уміння домовлятися з людьми, кооперуватися з іншими підприємцями і отримувати прибуток.

Керівні посади аграрного господарства в Україні

Робота керівника агрогосподарства і вакансії цієї спеціальності не затребувані на ринку праці ця професія не надто популярна в Україні, через низький попит на продукцію сільського господарства всередині країни.

Така робота вітається за кордоном: у Польщі, Франції, Німеччини, Данії. Тому пошукати роботу керівника агропідприємства можна в одній з цих країн. Вони іноді розміщують оголошення на сайті, але для плідної роботи на високій посаді необхідне знання мови, на якій говорять всередині країни роботодавця.

Більше вакансій можна побачити на сторінці Робота, сайту zapp.ua. Всі вакансії розміщуються роботодавцями безпосередньо, пропозиції від агентств і компаній потрапляють в спеціальний розділ “Бізнес-оголошення”.

Знайти роботу в агропідприємстві з допомогою сервісу zapp

На сайті zapp.ua можна знайти роботу в будь-якій сфері діяльності, у тому числі і в сільському господарстві. Вакансії керівників агропідприємства також знаходяться в цьому розділі. Ви завжди можете ознайомитися зі свіжими оголошеннями роботодавців, а також розмістити своє резюме про пошук роботи.

У розділі можна знайти роботу для керуючого, а також керівника пташиних ферм і господарств. Різноробочі, фермери, пастухи і інші професії, пов'язані з сільським господарством, можна знайти в спеціальній категорії.

Користуйтеся послугами безкоштовної дошки оголошень Zapp, це дозволить заощадити не тільки час, але і зусилля, витрачені на пошуки роботи або ж цінних кадрів. Ще ніколи досягнення поставлених цілей не було таким простим!

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Домашній персонал Керівництво агропідприємства

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення