• Домашній персонал
Вся Україна
Керівництво агропідприємства Менеджери по сільгосппродукції і техніці працівники агропідприємства Автотранспортне господарство Агрономія Тваринництво Рибне, лісове господарство Інша
Доярка Тваринник Бджоляр Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Домашній персонал: Тваринництво, робота

Тваринник: вимоги при працевлаштуванні

Тваринник - це фахівець, який займається розведенням худоби для потреб споживача і виробництва. В його обов'язки входить вирощування тварин або птахів, постійний контроль за їх живленням, розвитком і станом здоров'я.

При працевлаштуванні тваринником необхідно мати:

  • вищу або середньо-спеціальну освіту з ветеринарного господарства;
  • не мати протипоказань при роботі з тваринами (алергії на шерсть, тощо);
  • здорову фізичну форму.

Досвід роботи для типової посади не завжди має значення, головне, щоб ви любили доглядати за тваринами, не боялися їх і могли попередити хвороби. Роботодавці оцінять наявність вищої освіти та знання препаратів для тварин, які застосовують ветеринари сучасності.

Робота тваринника в Україні

В Україні вакансія тваринник не дуже популярна, адже кількість приватних фермерських господарств в країні невелика. Державних підприємств такого типу практично немає, тому актуальною цю роботу назвати не можна.

Дефіцит кваліфікованих кадрів у тваринництві зазнають європейські країни, в яких сільське господарство щорічно субсидіюється. У цей період популярність набирають спеціальні еко-продукти, вирощені на фермах, а не в спеціально підготовлених теплицях, оброблені хімікатами та іншими шкідливими речовинами.

Тому робота тваринник і вакансії в фермерського напрямки потрібні у Франції, Італії, Німеччині та інших країнах. Кожне господарство співпрацює з рестораном або кафе, поставляючи ім свіжі продукти, або текстильними виробництвами, забезпечуючи людей шкірою, нитками і вовною. Знайти актуальні оголошення тваринника в Україні та інших країнах можна в розділі Робота

Як знайти роботу тваринника в інтернеті

Швидко знайти вакансії в інтернеті та роботу тваринника допоможе сайт zapp.ua, в якому більше 5 тематичних розділів та більше 50-ти вакансій. Оголошення публікуються від роботодавців безпосередньо, а вакансії від великих компаній і агентств розміщуються у вкладці Бізнес.

Пошук роботи тваринником не займе багато часу, в розділі Сільське господарство розташовані всі вакансії цього напряму, включаючи спеціалістів по розведенню великої рогатої худоби, коней, страусів та інших тварин і птахів.

Користуйтеся послугами безкоштовної дошки оголошень Zapp, це дозволить заощадити не тільки час, але і зусилля, витрачені на пошуки роботи або ж цінних кадрів. Ще ніколи досягнення поставлених цілей не було таким простим!

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення