• Мережеве обладнання
Вся Україна
Мережеві сховища (NAS) Бездротові точки доступу Комутатори Мережеві адаптери Маршрутизатори Антени та кабелі IP-камери IP телефонія Інше (мережеве обладнання)
Антени Антенні кабелі
Asus Belkin Cisco SB D-Link Dahua Edimax Gigaset Grandstream Hikvision HP (Hewlett Packard) Intellinet Linksys Netis QNAP Seagate Synology Tecsar Tenda TOTOLINK TP-LINK Western Digital Xclaim Xiaomi Zyxel Світ Антен Інше

Антени та кабелі – купівля і продаж б/в

Будь-які різновиди антен за прийнятною вартістю

Для того щоб отримати максимально якісне зображення під час перегляду улюблених фільмів, можна придбати антену. При цьому для установки в житлових приміщеннях знадобиться кімнатний пристрій. Подібну техніку рекомендується використовувати в межах 30 кілометрів від ретранслятора, оскільки вона характеризується слабкою потужністю прийому сигналу. Зовнішні антени продаються, як правило, з підсилювачем потужності і усувають перешкоди, що виникають під час проходження сигналу. Стабільну якість трансляції і багатоканальність здатні забезпечити супутникові пристрої, найбільш популярні серед покупців на сьогоднішній день. Крім того, кількість відтворюваних каналів можна розширити за допомогою платних пакетів. Однак несприятливі атмосферні умови у вигляді дощу та снігопаду можуть негативно відбитися на роботі устаткування. Ресурси інтернету в сучасному світі перетворилися в ефективний засіб досягнення торгівельних цілей найбільш вигідним чином. На сайті zapp.ua ви знайдете величезний асортимент Електроніки кращого різновиду, витративши мінімум вільного часу на пошук конкретної моделі. Антена б/в дозволить не тільки скоротити витрати, але і підібрати модернізований зразок обладнання за ті ж гроші.

Загальні рекомендації для успішного вибору кабелю

Обираючи кабель, варто звернути увагу на метал, з якого він виготовлений. Алюмінієвий дріт коштує дешевше, але він здатний окислюватися і відрізняється невеликою провідністю порівняно з мідним типом. Перетин кабелю потрібно підбирати з урахуванням майбутнього навантаження на мережу. Для використання в житловому приміщенні підійдуть ПВС і ВВГ дроти. Діапазон температури для установки ПВС становить від 15 до 40 градусів за цельсієм, у той час як ВВГ витримує від -50 до 50 градусів. Система NYM використовується в промислових і стаціонарних мережах для внутрішнього і зовнішнього застосування. Такі дроти можна вмонтувати в бетон і цеглу, до того ж надмірна волога для нього не перешкода. Корисною функцією цього різновиду вважається також мело-гумова ізоляція, здатна запобігти утворенню тріщин. На даному віртуальному сервісі ви легко можете придбати кабель б/в і заощадити при цьому відчутну грошову суму. Система пошуку по зазначеним критеріям допоможе швидко відшукати товар з потрібними характеристиками в допустимій ціновій категорії. Прискорити пошук можна за допомогою особистого оголошення «куплю кабель б/в» з докладними описами переваг і зазначенням контактних даних для зв'язку, яке ви можете безкоштовно опублікувати у відповідній рубриці у будь-який зручний час.

Особливості застосування торгівельних майданчиків

Продаж Офісної техніки та обладнання за допомогою «всесвітньої мережі» дозволяє самостійно регулювати вартість товару і дає можливість здійснити угоду з максимальною вигодою. Висока відвідуваність віртуальної дошки оголошень, а також численна база користувачів з усіх регіонів країни забезпечить швидкий очікуваний підсумок будь-якої комерційної операції. Розміщення на сайті оголошення «продам кабель б/в» не передбачає ніяких фінансових витрат, а заповнення реєстраційної заявки займає лише декілька хвилин. Крім того, підвищити інтерес до опублікованої інформації та привернути увагу клієнтів допоможуть фотографії товарів, а контактні номери телефонів нададуть можливість безперешкодного зв'язку для уточнення деталей. Завдяки простому інтерфейсу та комфортному обслуговуванню система доступна і зрозуміла кожному відвідувачу. Послуги торгівельної платформи zapp.ua допоможуть вам втілити в життя найпримхливіші побажання та отримати позитивні враження від професійної розробки. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення