• Мережеве обладнання
Вся Україна
Мережеві сховища (NAS) Бездротові точки доступу Комутатори Мережеві адаптери Маршрутизатори Антени та кабелі IP-камери IP телефонія Інше (мережеве обладнання)
Бездротовий клієнт Міст Ретранслятор Точка доступу
Asus Belkin Cisco SB D-Link Dahua Edimax Gigaset Grandstream Hikvision HP (Hewlett Packard) Intellinet Linksys Netis QNAP Seagate Synology Tecsar Tenda TOTOLINK TP-LINK Western Digital Xclaim Xiaomi Zyxel Світ Антен Інше

Бездротові точки доступу – купівля і продаж б/в

Ключові особливості Wi-Fi з'єднання

Щоб об'єднати всі наявні гаджети в одну безпровідну мережу і мати можливість підключати їх до всесвітньої мережі, сьогодні широко використовується точка доступу Wi-Fi. Найпопулярнішим стандартом зв'язку вважається 802.11 n, здатний надати швидкість до 600 Мбіт/с. Інші види вже дещо застаріли і не підтримуються будь-якими сучасними пристроями. Плануючи придбати бездротове з'єднання, слід звернути увагу на основні важливі характеристики технології, до яких можна віднести:

 • потужність передачі даних;
 • кількість антен і коефіцієнт підсилення;
 • обсяг внутрішньої і зовнішньої пам'яті;
 • властивості процесора.

Від потужності передавача залежить діапазон дії пристрою, а наявність внутрішніх і зовнішніх антен забезпечує швидкість передачі інформації. Об'єм пам'яті збільшує продуктивність точки, а оптимальна частота процесора дозволяє виконувати безліч операцій, аналізуючи, шифруючи і пересилаючи файли і документи. Вигідно придбати бездротові точки доступу можна на дошці безкоштовних оголошень zapp.ua. Багатий асортимент товарів допоможе реалізувати будь-які потреби і задовольнити запити кожного відвідувача.

Як обрати бездротову точку доступу

Wi-Fi точка доступу не виключає підключення сторонніх пристроїв, розташованих в радіусі дії пристрою. Тому, щоб уникнути небажаних вторгнень, краще віддавати перевагу техніці з WPA і WPA2 системою безпеки, що відрізняється складним способом шифрування і надійно захищає доступ, оскільки пристрої WEP легко можна зламати за допомогою спеціальних програм та при наявності певних навичок і знань. Важливими функціями бездротового з'єднання можна назвати:

 • маршрутизатор;
 • режим моста;
 • інтерфейс;
 • віддалене управління;
 • USB підключення;
 • можливість скачування файлів;
 • підключення мережного принтера.

На даному торгівельному майданчику ви знайдете найрізноманітніші технології останнього покоління в тематичному розділі «Електроніка». Розширений пошук по вказаним параметрам допоможе підібрати оптимальний варіант для будь-якого призначення без особливих зусиль і з мінімальними витратами часу. До того ж ви можете самостійно регулювати межу допустимої вартості, що дозволить підібрати гідне обладнання в доступній ціновій категорії.

Загальні рекомендації благополучного придбання

Бездротові мережі не вимагають прокладки кабелів і мають безліч переваг в порівнянні з традиційним підключенням, забезпечуючи мобільність використання та простоту застосування. Для створення комп'ютерної мережі в офісі або домашнього мультимедіа може знадобитися швидкість понад 300 Мбіт/с, тому не виключено посилення швидкісних показників за допомогою відповідних технологій, оскільки в більшості сучасних пристроїв ця цифра виявляється межею. А для звичайного використання обладнання, як правило, вистачає і 100 Мбіт/с, що є найбільш поширеною оцінкою багатьох провайдерів. Продуктивність сучасних пристосувань практично однакова і, найчастіше, відмінність полягає тільки в назві компанії. Тому немає сенсу гнатися за конкретним всесвітнім відомим брендом, але на важливі для вас параметри, які максимально відповідають індивідуальним вимогам, варто звернути увагу. Легкість і комфорт використання ресурсів інтернету для досягнення намічених цілей і здійснення необхідних торгівельних операцій, перетворюють всесвітню мережу в ефективний інструмент для вигідних покупок. Ознайомитися зі списком товарів, наявних на віртуальному торгівельному сервісі, ви можете в будь-який час доби, заповнивши спеціальний рядок формою «вай-фай точка доступу придбати». Вивчити розцінки на потрібну техніку можна без відриву від роботи та інших справ, не залишаючи домашнього крісла, що позбавить вас від мимовільного відвідування магазинів. За допомогою розділу «точка доступу Wi-Fi придбати» ви придбаєте техніку відмінної якості і у відмінному стані за найпривабливішими цінами, що дозволить вдало вкластися навіть у найскромнішу суму виділеного на придбання бюджету. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення