• Мережеве обладнання
Вся Україна
Мережеві сховища (NAS) Бездротові точки доступу Комутатори Мережеві адаптери Маршрутизатори Антени та кабелі IP-камери IP телефонія Інше (мережеве обладнання)
IP-телефон VoIP-шлюз
Asus Belkin Cisco SB D-Link Dahua Edimax Gigaset Grandstream Hikvision HP (Hewlett Packard) Intellinet Linksys Netis QNAP Seagate Synology Tecsar Tenda TOTOLINK TP-LINK Western Digital Xclaim Xiaomi Zyxel Світ Антен Інше

IP телефонія – купівля і продаж б/в

Переважні характеристики SIP телефонів

Серед існуючих сьогодні на ринку засобів комунікації все більш популярним придбанням стає IP телефон. Подібна техніка відрізняється високою функціональністю, що робить її економічно ефективною і рентабельною. В залежності від цінової категорії, пристрої зв'язку можна розділити на кілька видів. Але навіть найбюджетніші варіанти мають ряд зручних функцій, таких як наявність екрану, підключення до комп'ютера без додаткового кабелю, зміна мелодії виклику та інше. В удосконалених моделях передбачене підсвічування екрану, можливість створення чорного списку, а також можливість експортувати та імпортувати телефонну книгу. Таке обладнання найчастіше відрізняється охайним зовнішнім виглядом, привабливим дизайном і практичними габаритами. Для операторів корисними виявляться пристрої більш просунутого рівня, до яких можна підключати гарнітуру, ставити клієнта в режим очікування і керувати чергою. Останні розробки технологій оснащені кольоровим екраном і медіаплеєром, а також функцією прийому і передачі відеодзвінків. Вигідно придбати IP телефон допоможе дошка оголошень zapp.ua з багатим асортиментом Електроніки з усіх регіонів країни.

Значущі нюанси успішного придбання

VoIP телефон може виглядати як звичайний апарат з прямим підключенням до мережі або ж працювати через комп'ютерну програму, підключаючись за допомогою USB-роз'єму. Для здійснення вдалого придбання варто звернути увагу на матеріали, з яких виготовлено пристрій і на якість складання. Клавіши краще підбирати виходячи з власних уподобань та зручності. Оптимальним варіантом стануть кнопки середніх розмірів і поміркованої пружності. Важливим фактором іноді виявляється спосіб кріплення і можливість настінної установки приладу, а також функція шумозаглушення і гучного зв'язку. Зручність налаштування і застосування технології забезпечить опція автоматичної конфігурації. Вивчити середній рівень цін на необхідний товар можна на вимогу «IP телефон ціна», що в подальшому сприятиме найбільш вигідної купівлі і позбавить від зайвих переплат. Віртуальний сервіс безкоштовних оголошень допоможе реалізувати будь-які потреби в сучасному обладнанні з урахуванням індивідуальних вимог кожного користувача і з мінімальними витратами часу і зусиль.

Корисні рекомендації для вдалого вибору телефону

Якщо ви плануєте VoIP телефон придбати конкретної моделі, то корисно буде попередньо ознайомитися зі списком рекомендованих і схвалених телефонів на сайті провайдера. Якщо предмета ваших симпатій не виявиться в цьому переліку, то не виключено, що він не зможе ефективно працювати, і вам доведеться повернути покупку продавцям. У любителів тривалого спілкування пристрої проводового типу можуть викликати дискомфорт, обмежуючи можливість вільного пересування в приміщенні, хоча зручне розташування обладнання здатне усунути подібну проблему. А USB-телефони мають на увазі постійну прихильність до комп'ютера, оскільки без запуску відповідної програми вони не функціонують, що також не завжди зручно. Тому найбільш практичним пристроєм послужить радіотелефон. В якості економії грошових коштів можна обмежитися покупкою адаптера і не змінювати звичний апарат на пристрій IP. Однак у цьому випадку використання переваг модернізованої телефонії може бути декілька обмеженим. Важливе значення для благополучного придбання має також потенційний власник апаратури, його статус та обов'язки. Приміром, начальнику підприємства може знадобитися найкраще обладнання з величезною безліччю різноманітних функцій, а секретарю буде досить простої моделі, здатної одночасно обробляти кілька дзвінків. Віртуальний торгівельний майданчик zapp.ua дозволить вам підібрати гідний варіант для будь-якого призначення. При цьому вас приємно здивує простий інтерфейс і практична система розширеного пошуку. База оголошень доступна в цілодобовому режимі, а відвідати сторінку нескладно навіть з мобільного телефону або в затишній домашній атмосфері за чашечкою теплого чаю. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення