• Мережеве обладнання
Вся Україна
Мережеві сховища (NAS) Бездротові точки доступу Комутатори Мережеві адаптери Маршрутизатори Антени та кабелі IP-камери IP телефонія Інше (мережеве обладнання)

Комутатори – купівля і продаж б/в

Корисна офісна техніка за доступними цінами

Будь-якому системному адміністратору рано чи пізно доводиться вибудовувати або модернізувати локальну мережу підприємства. Продуктивність роботи і безтурботність трудового процесу безпосередньо залежить від уміння підходящий комутатор придбати. Свіч – це пристрій мережі, що з'єднує кілька комп'ютерів в одну локальну мережу. Сучасні моделі оснащені великою кількістю функцій, здатних істотно полегшити роботу адмінів. Тому, щоб благополучно свіч придбати, варто враховувати основні особливості і характеристики різновидів обладнання. Ресурси інтернету допоможуть швидко відшукати гідний варіант апаратури в переважній ціновій категорії, зекономивши час і гроші. Торгівельний майданчик zapp.ua здивує вас багатим асортиментом Електроніки найрізноманітніших виробників, здатним задовольнити запити кожного відвідувача. Цілодобовий режим роботи сервісу забезпечить особливий комфорт використання, а можливість безперешкодно відвідувати сторінку навіть з мобільних телефонів дозволить виробляти пошук без відриву від важливих справ.

Характеристики та різновиди комутаторів

Зробити правильний вибір при купівлі допоможе вивчення відомостей про важливі параметри обладнання. Тому підбираючи ідеальний комутатор мережі, варто врахувати кількість наявних портів і швидкість передачі даних. До значимого показником успішного придбання можна також віднести розмір таблиці МАС-адрес. Якщо у комутаційної таблиці не вистачає місця, то відбувається стирання довго невикористовуваних контактів, що значно знижує продуктивність пристрою. Деякі моделі обладнані додатковою функцією захисту від гроз, але подібне пристосування потрібно обов'язково заземлити, в іншому разі відпадає будь-який сенс подібного задуму. Цікавою особливістю модернізованих моделей також можна назвати захист від вірусного трафіку, що підвищує стабільність роботи і запобігає перевантаження процесора. Для домашніх умов і малих підприємств відмінно підійдуть некеровані комутатори, основною перевагою яких є низька вартість і автономність роботи, що не вимагає втручання людини. До недоліків такого обладнання відноситься низька продуктивність і відсутність інструментів для управління. Для великих мереж організацій потрібно придбати свіч для інтернету більш просунутого рівня, оснащений системою ручного управління, крім автоматичного режиму. Щоб правильно обрати ідеальний прилад з урахуванням індивідуальних побажань і вимог, потрібно приблизно прорахувати кількість користувачів і визначити оптимальну швидкість передачі даних і підбирати апаратуру під конкретну задачу.

Переваги використання торгівельних майданчиків

В залежності від того, якого плану ви маєте намір придбати мережевий комутатор, ціна на подібне обладнання може досягати непристойних сум. При цьому простори і ресурси «світової павутини» здатні допомогти в досягненні намічених цілей і посприяти успішної та економічної купівлі. Товари вторинного ринку дозволять вам мережевий комутатор придбати останніх розробок по цілком прийнятній вартості, представляючи собою широко популярний інструмент здійснення торгівельних операцій. Віртуальний торгівельний сервіс zapp.ua надасть вашій увазі численну базу оголошень від приватних користувачів з усіх регіонів країни, що надає відмінну можливість здійснення іногороднього придбання. В умовах частих відряджень або туристичних поїздок, дана особливість може виявитися дуже корисною, дозволяючи реалізувати угоду з максимальною вигодою. Попередньо вивчити середні розцінки на необхідне обладнання можна за запитом «свіч для інтернету ціна». Прискорити пошук конкретного пристрою бажаних параметрів і виробника допоможе розміщення особистого оголошення, яке ви можете безкоштовно опублікувати на сайті в будь-який зручний час. Використовуйте послуги даної торгівельної платформи для покупок сучасної офісної техніки та отримуйте ефективні результати, насолоджуючись простим інтерфейсом і комфортом застосування системи. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1