• Мережеве обладнання
Вся Україна
Мережеві сховища (NAS) Бездротові точки доступу Комутатори Мережеві адаптери Маршрутизатори Антени та кабелі IP-камери IP телефонія Інше (мережеве обладнання)

Маршрутизатори – купівля і продаж б/в

Ресурси інтернету – кращий інструмент досягнення мети

Домашній маршрутизатор – це пристрій, що забезпечує підключення до мережі провайдера. Щоб уникнути необдуманих покупок і розчарувань, маючи намір придбати роутер Wi-Fi, слід орієнтуватися не виключно за ціновим фактором, а виходячи з особливостей приладу і набору вбудованих функцій. Універсальна техніка може підключатися за кількома технологіями, проте якщо у вас немає необхідності у використанні цієї переваги, то, в залежності від ваших потреб і особливостей інтернет-підключення, краще обмежитися певним типом пристрою:

  • ADSL;
  • Ethernet;
  • CPON/CEPON/PON;
  • 3G.

В цілях економії можна вдало придбати роутер б/в і обзавестися вдосконаленою розробкою необхідного обладнання, заплативши при цьому цілком прийнятну вартість. Товари вторинного ринку у «всесвітній мережі» давно вже стали широко поширеним явищем, що дозволяє зменшити грошові витрати і мінімізувати витрати часу. На сайті zapp.ua ви легко знайдете вай-фай роутер б/в відмінної якості та у відмінному стані. Зручна система розширеного пошуку Електроніки допоможе підібрати оптимальні варіанти по вказаним параметрам, а контакти приватних власників дозволять зв'язатися з продавцем у будь-який підходящий момент для уточнення деталей, що вас цікавлять. Щоб відшукати б/в роутер конкретного виробника і моделі вам не знадобиться навіть виходити з будинку і тим більше – оббігати всі магазини міста.

На що варто звернути увагу, обираючи маршрутизатор

Плануючи Wi-Fi роутер придбати б/в, щоб отримати максимум задоволення від нового придбання, не завадить заздалегідь визначитися з цілями використання пристрою і ознайомитися з основними характеристиками різновидів товару. Техніка з однією антеною незнімного типу, як правило, розрахована на певний діапазон дії, тому краще віддавати перевагу приладам, які передбачають самостійне посилення даного параметра в разі необхідності. Для розваг і Інтернет-серфінгу можна придбати роутер недорого бюджетного типу, але постійні закачування, домашній медіасервер або мережевне сховище зажадають придбання моделі з більш потужним процесором і багатим комплектом додаткових функцій. Купувати обладнання з гігабітними портами без особливої потреби зовсім не доцільно, найчастіше показника в 100 мегабіт виявляється більш, ніж достатньо. На всіх моделях сучасної техніки існують позначення швидкісних стандартів. Добре коли ці цифри дозволяють досягати до 600 Мбіт/с, оскільки пристрої, максимально розраховані на 150 Мбіт/с, можуть створювати дискомфорт у застосуванні. В умовах дуже обмежених фінансових можливостей можна придбати Wi-Fi роутер б/в китайського походження. Приміром, Tenda і Upvel обійдуться вам дуже дешево, хоча вони оснащені досить непоганою начинкою. На даному торгівельному майданчику ви зможете придбати вай-фай роутер недорого для будь-якого призначення і благополучно реалізувати потреби. 

Переваги застосування віртуального сервісу для реалізації намірів

За допомогою нашої платформи можна не тільки придбати Wi-Fi роутер недорого, але і обрати більш сучасну модель останніх розробок за ті ж гроші. Щоденні оновлення інформаційної бази допоможуть відшукати гідний варіант пристосування в найкоротші терміни і зробити придбання з максимальною вигодою. При цьому щоб придбати маршрутизатор недорого, вам не знадобиться витрачати багато часу і зусиль, оскільки відвідувати сторінку можна цілодобово і навіть з мобільного телефону. Крім того, ви можете безкоштовно опублікувати на сайті особисте оголошення, що значно прискорить пошук і підвищить ефективність процесу. Недорогі Wi-Fi роутери не найпопулярніших брендів не завжди відрізняються гіршою якістю, тому не варто надавати особливого значення назві і марці товару, так як у кожного виробника можна знайти гідні зразки обладнання. Використовуйте послуги віртуального сервісу безкоштовних оголошень zapp.ua для втілення в життя найзаповітніших побажань і отримуйте позитивні враження від простоти інтерфейсу і легкості в обслуговуванні.  

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 14