• Мережеве обладнання
Вся Україна
Мережеві сховища (NAS) Бездротові точки доступу Комутатори Мережеві адаптери Маршрутизатори Антени та кабелі IP-камери IP телефонія Інше (мережеве обладнання)
Asus Belkin Cisco SB D-Link Dahua Edimax Gigaset Grandstream Hikvision HP (Hewlett Packard) Intellinet Linksys Netis QNAP Seagate Synology Tecsar Tenda TOTOLINK TP-LINK Western Digital Xclaim Xiaomi Zyxel Світ Антен Інше

Мережеві адаптери – купівля і продаж б/в

Особливості придбання замінних пристроїв для техніки

Мережеві адаптери призначені для взаємодії комп'ютера з іншими пристроями. Від цього пристрою залежить дуже багато, тому дуже важливо своєчасно замінити його за необхідністю. Особливість і складність мережевого обладнання в тому, що воно може встановлюватися абсолютно різне на одну і ту ж модель комп'ютера.

Це залежить від характеристик, особливостей складання (офіційна заводська або неофіційна), а також року випуску. Звертаючись в сервісний центр можна дізнатися, яка модель підходить, але заміна на нову може коштувати дуже дорого.

Щоб трохи заощадити, але при цьому продовжувати повноцінно користуватися комп'ютером, краще всього обрати мережеві адаптери б/в. Зараз їх пропонується в достатку, так як техніка дуже часто змінюється, випускається нова, з поліпшеними характеристиками. І якщо у вас комп'ютер більше чотирьох років, то буде дуже складно знайти потрібну запчастину.

Продаж техніки через онлайн сервіс

Щоб знайти потрібну деталь для техніки, якій багато років, не завжди дуже просто, та й вартість її буде досить висока через відсутність серійного виробництва, або в крайньому випадку це будуть залишки на складі. Віддавати в сервісний центр може виявитися набагато дорожче, ніж зробити це самостійно. Набагато простіше придбати вживаний пристрій, щоб виконати заміну деталі. На щастя, на сайті zapp.ua безліч пропозицій з продажу мережевих адаптерів.

Зараз інтернет повний відео уроків, як можна самому виконати будь-яку заміну. Тим більше, що для ремонту таких деталей, як мережеві адаптери, оголошення з продажу вживаних пропонуються на майданчику Zapp. Це істотно заощадить не тільки кошти, але й час.

Переваги самостійного придбання мережевого обладнання

Для того, щоб придбати мережеві адаптери б/в, необхідно скористатися спеціальними фільтрами, які допоможуть знайти потрібний пристрій.Це займе декілька хвилин вашого часу. Перед цим слід розкрутити кришку і знайти написи з визначенням артикулу або моделі, а також компанії виробника. Функціонал пошукового рядка дозволяє виставити такі параметри відбору:

  • тип;
  • виробник;
  • інтерфейс;
  • стан;
  • стандарт;
  • гарантія;

Після вибору, за допомогою нашого сервісу можна безпосередньо зв'язатися з продавцем і обговорювати всі необхідні деталі: уточнити про правильність вибору, зустрітися особисто для придбання або домовитися про доставку. Така можливість дозволяє не обмежуватися містом, як у випадку поїздки радіоринками або спеціалізованими магазинами. Вигода придбання через інтернет істотна не тільки якщо потрібні мережеві адаптери, продаж будь-яких запчастин до комп'ютера дозволить здійснювати ремонт самостійно і швидко.

Якщо ви хочете знайти для себе необхідну електроніку або здійснити ремонт на дому – онлайн-сервіс zapp здатний в цьому допомогти. Для пошуку напишіть «продам мережеві адаптери», або якщо відомі параметри, то ввести їх через спеціальний фільтр і обрати підходящий. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1