• Сфера послуг
Вся Україна
Дизайнери, оформлювачі Домашній персонал Працівники банно-пральних установ Сантехніки Фахівці меблевого виробництва Фахівці взуттєвого виробництва Фахівці з ремонту побутової техніки Фахівці з ремонту та обслуговування Фахівці вузького профілю Фахівці швейного виробництва Догляд за дітьми Догляд за людьми похилого віку Господарські працівники Друг е
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Сфера послуг: Господарські працівники, робота

Хто такі господарські працівники?

Адміністративно-господарськими працівниками називають людей, які займаються прибиранням територій і приміщень. Ми практично не помічаємо цих громадян, але їх праця гідна найвищої похвали. Звичайно ж, роботу двірника або покоївки не можна назвати престижною, але будь-який труд гідний поваги. Влаштуватися на роботу господарським працівником не важко, адже у роботодавців мінімальні вимоги до претендентів. Їм не важливий рівень освіти потенційного кандидата. Перевага надається претендентам, які не мають шкідливих звичок і не бояться фізичної праці. Рівень заробітної плати залежить від місця роботи. Зрозуміло, що прибиральник в ЖЕКу не буде отримувати більше мінімальної зарплати, а ось покоївка в готелі може заробляти цілком собі конкурентноспроможну суму. Ознайомитися з актуальними вакансіями господарських працівників можна на сайті zapp.ua. Тут розміщені оголошення від державних і приватних комунальних підприємств, а також пропозиції від роботодавців країн ближнього зарубіжжя.

Працевлаштування господарським працівником на zapp.ua

Максимально використовуйте всі можливості сайту zapp.ua для зручного пошуку роботи. На даному онлайн ресурсі розміщено понад 50 000 оголошень і пропозицій від роботодавців. Для перегляду бази вакансій і контактів роботодавців не потрібна обов'язкова реєстрація. Щоб скоротити час на пошуки потрібної посади, введіть її назву в рядок пошуку і задайте необхідні параметри:

  • досвід роботи;
  • графік;
  • тип зайнятості (тимчасова або постійна);
  • розмір заробітної плати.

У фільтрі пошукового запиту можна вказати тип оголошень, який ви бажаєте переглянути (приватне або бізнес). Оголошення з розділу «бізнес» – це пропозиції від рекрутингових фірм, кадрових або інформаційних агентств. Здобувач може скористатися їхньою допомогою, але варто пам'ятати про деякі правила безпеки. По-перше, такого роду фірми ніколи не беруть гроші за свої послуги у кандидата на посаду. По-друге, не повідомляйте нікому свої особисті дані, крім реального роботодавця. Будьте пильні і ретельно підходите до пошуку вакансій господарських працівників. Сайт zapp.ua намагається всіляко сприяти швидкому працевлаштуванню своїх користувачів.

Ще трохи про переваги zapp.ua

Претендентам варто звернути увагу на те, що на сайті розміщено безліч вакансій від зарубіжних підприємств, які надають вельми вигідні умови праці за кордоном. Багато компанії забезпечують своїх працівників житлом, харчуванням і платять цілком гідну платню. Якщо ви хочете змінити своє життя в кращу сторону, то zapp.ua допоможе вам знайти високооплачувану роботу.  

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Сфера послуг Господарські працівники

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1