• Сфера послуг
Вся Україна
Дизайнери, оформлювачі Домашній персонал Працівники банно-пральних установ Сантехніки Фахівці меблевого виробництва Фахівці взуттєвого виробництва Фахівці з ремонту побутової техніки Фахівці з ремонту та обслуговування Фахівці вузького профілю Фахівці швейного виробництва Догляд за дітьми Догляд за людьми похилого віку Господарські працівники Друг е
Догляд за пристарелыми Доглядальниця Компаньон Інша
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Сфера послуг: Догляд за людьми похилого віку, робота

Догляд за літніми людьми – важка праця

Часто молоді люди вирішують доручити турботу за своїми старими родичами професіоналам. Це не дивно, адже людям похилого віку потрібно приділяти дуже багато сил і уваги. Коли стоїть питання про будинок престарілих або прийняття на роботу доглядальниці, то майже завжди віддають перевагу останньому варіанту. Найчастіше робота по догляду за літніми людьми ведеться соціальними службами, але і приватні доглядальниці користуються попитом. Роботодавці віддають перевагу жінкам, які мають медичну освіту, адже є ймовірність того, що доведеться робити різні маніпуляції та надавати першу допомогу. Враховуйте, подаючи резюме, що добросовісний соц працівник повинен володіти наступними якостями:

  • бути терпимим, адже літні люди мають свої примхи, з якими доведеться миритися;
  • вміти знаходити контакт з людьми;
  • володіти витримкою і стресостійкістю.

Робочі обов'язки різняться в залежності від побажань винаймача. Якщо доглядальниця проживає на території літньої людини, то це може бути приготування їжі, прибирання в будинку, походи в магазин, контроль прийому лікарських препаратів, виконання необхідних медичних маніпуляцій і т. д. Доглядальниця, яка працює по кілька годин на день, забезпечує комфорт і медичну підтримку, поки члени родини відсутні. Варто звернути увагу, що заробітна плата встановлюється за домовленістю.

Пошук роботи по догляду за людьми похилого віку на zapp.ua

Даний вид зайнятості дуже популярний і добре затребуваний на ринку праці. Багато гідних пропозицій від роботодавців можна побачити на zapp.ua. Перш ніж шукати вільні вакансії по догляду за престарілими, варто зважити всі переваги і недоліки професії. До переваг слід віднести високий рівень зарплати і духовне задоволення, адже це допомога людям і добра справа. З недоліків слід виділити постійне спілкування з літньою людиною, адже люди похилого віку іноді примхливіші за маленьких дітей. Головне у працевлаштуванні на роботу по догляду за людьми похилого віку – це високі моральні якості претендента. Якщо ви комунікабельна, терпляча і працьовита людина, то сміливо можете приміряти на себе роль соціального працівника.

Зручність пошуку роботи в інтернеті

Залиште в минулому покупку газет оголошень і моторошні черги на біржі праці. У мережі з'явилося безліч інтернет-ресурсів, які надають найбільш повні та актуальні бази роботодавців. Зверніть свою увагу на торговельний майданчик zapp.ua. У нас тільки найбільш актуальні вакансії та можливість абсолютно безкоштовно розміщати власні оголошення про пошук роботи в сфері догляду за престарілими. Сайт zapp.ua всіляко сприяє вашому швидкому працевлаштуванню. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Сфера послуг Догляд за людьми похилого віку

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення