• Шини, диски
Вся Україна
Нове б/в

Купівля та продаж Шин і дисків

Придбати шини та диски за вигідною вартістю можна на сайті Zapp.ua!

Великий вибір актуальних оголошень про продаж шин на авто і дисків представлений на сайті Zapp.ua. Цей актуальний напрямок цікавить багатьох автолюбителів. Власнику автомобіля заміна шин знадобиться:

  • при їх зносі, сильному пошкодженні без можливості відновлення;
  • для поліпшення ходових показників і скорочення гальмівного шляху машини;
  • у зв'язку зі зміною сезону;
  • для удосконалення дизайну авто.

Заміну шин також проводять з метою економії коштів, оскільки шини б/в у хорошому стані обходяться покупцеві на порядок дешевше. При установці нової гуми в першу чергу враховується розмір, рекомендований заводом-виробником автомобіля і допустима висота протектора.

Великий вибір автомобільних дисків та шин на сайті Zapp.ua

Віртуальна дошка оголошень Zapp.ua містить велику кількість оголошень про продаж б/в шин. Тут можна придбати зимові, літні та всесезонні шини для вантажних і легкових авто, автопокришки, скати, комплекти гуми з дисками, шиповану гуму, ланцюги, браслети протиковзання, вулканізатори портативні, а також автомобільні колеса.

Встановлення збільшених гальмівних дисків, супортів, з великою кількістю поршнів дозволяє значно підвищити ефективність гальмівної системи автомобіля. Монтаж шин з гарним протектором покращує зчеплення, реакцію на поворотах, а також зовнішній вигляд транспортного засобу. На порталі Zapp.ua розміщені приватні оголошення: шини на сільськогосподарську техніку - трактори, культиватори, комбайни, плуги, борони. Шини великих розмірів є більш дорогими.

При придбанні готових комплектів шин разом з автомобільними дисками необхідно впевнитися в тому, що виліт і посадочні параметри дисків відповідають параметрам, передбаченим заводом-виробником. При невідповідності вильоту дисків і посадочних показників, відбудеться швидке зношування автомобільної підвіски. Крім того, дана невідповідність може негативно позначитися на керованості транспортного засобу. На сайті Zapp.ua можна придбати шини б/в на Камази, а також колісні, легкосплавні, литі, алюмінієві диски для машин.

Переваги пошукової системи інтернет ресурсу Zapp.ua

Щоб знайти товар, що Вас цікавить, варто скористатися пошуковою системою порталу Zapp.ua. Більш ретельний відбір оголошень відбувається завдяки розширеному пошуку, при якому враховуються наступні параметри:

  • місцезнаходження;
  • цінова категорія;
  • вид товару;
  • його стан.

Також при пошуку публікацій на віртуальній дошці оголошень про продаж б/в дисків та шин вказується рік їх випуску. Функціонал сайту Zapp.ua дозволяє відфільтрувати оголошення за договірною ціною, з можливістю торгу, обміну на інший товар. Якщо важливо, щоб пошукова система відібрала оголошення з фотографією, необхідно зробити відповідну позначку. У картці оголошення може бути розміщено одне або кілька фото.

З представленими на сайті пропозиціями продаж шин, дисків можна ознайомитися без проходження реєстрації. Оголошення про продаж шин б/в можна сортувати за часом їх розміщення на Zapp.ua: за весь час, за добу, за останні три дні, за тиждень і за місяць.

Виведені на огляд користувача оголошення, можна розташувати в потрібному порядку: спочатку нові, спочатку дешеві, спочатку дорогі. Розмістити інформацію про продаж товару на віртуальній дошці оголошень Zapp.ua можуть приватні особи і компанії. Кожному оголошенню, яке було опубліковано на сайті, присвоюється порядковий номер. Якщо вас зацікавила інформація про продаж шин, дисків, оголошення можно додати «в обрані».

Зміст оголошення

Якщо ви обрали відповідне оголошення, ознайомтеся з його змістом. У картці розміщеного на сайті оголошення про продаж шин вказується наступна інформація: характеристики товару (вид, тип, виробник, стан – новий або б/в, сезонність, діаметр, ширина), а також докладний опис його переваг. Функціонал сайту дозволяє поділитися публікацією, яка зацікавила потенційного покупця, в соціальних мережах.

Придбати диски б/в не складно, зв'язавшись з продавцем за вказаним ним в оголошенні контактним номером телефону. Якщо виникла необхідність відправки повідомлення автору оголошення, зробити це можливо за допомогою електронної пошти.

Здійснюючи операції на сайті Zapp.ua, ви економите не тільки власні кошти, але й дорогоцінний час. Інформація, викладена на інтернет ресурсі Zapp.ua, постійно оновлюється і поповнюється новими пропозиціями. На дошці оголошень Zapp можна знайти оголошення про продаж дисків, шин не тільки в гривнях, але і в доларах або євро.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 13