• Шини, диски
Вся Україна
Автошини Вантажні шини Мотошины Колісні диски Ковпаки для дисків Ланцюги протиковзання Аксесуари та допоміжні товары Інше
Нове б/в
Виробник Elegant Febest Kabat Lavita Metzeler Miol PETLAS Pewag PRO RS VAG Vitol Дніпрошина Дорожня карта ДТЗ Мареллі Росава Саме Те Інший

Аксесуари та допоміжні товары – купівля і продаж б/в

Типи аксесуарів для шин та дисків

«Продам аксесуари» - назва такого оголошення може бути сприйнята по-різному. Якщо уточнити, що це аксесуари для шин і дисків, то мова йде про болти, вентилі, гайки, шпильки, проставочні і центрувальні кільця. До них також відносять логотипи автомобільних марок, які кріпляться до серцевини диска. Всі ці предмети можуть бути різних форм. Все залежить від марки автомобіля, розміру коліс та інших параметрів. Обираючи для коліс аксесуари, в оголошеннях варто звертати увагу на виробника. Краще всього купувати «рідні» деталі для певного автомобіля. Дешевше обійдуться аксесуари інших фірм, але такі придбання більш ризиковані і машина втрачає привабливість, якщо на деталях є написи інших фірм. 

Де можна придбати аксесуари для шин та дисків?

Торгівля такими товарами здійснюється на авторинках, в спеціалізованих магазинах, майстернях (на замовлення), а також через інтернет. Продажі аксесуарів для шин і дисків на віртуальних ринках привертають покупців такими можливостями:

  • моніторинг оголошень зацікавившої групи товарів по всій Україні для пошуку найбільш вигідної пропозиції;
  • спілкування з продавцями електронною поштою, Skype, через соціальні мережі;
  • додавання в закладки браузера сторінок з такими товарами, щоб надалі мати швидкий доступ до них;
  • якщо вас цікавлять більш доступні варіанти, то в інтернеті ви зможете придбати аксесуари б/в від приватних власників.
  • дистанційне ознайомлення із зацікавившим товаром з фотографій, детального опису характеристик.

Особливості сайту zapp

Віртуальна дошка оголошень zapp пропонує будь-якому бажаючому купувати товари, а також створювати безкоштовні оголошення про продаж власного майна. Тут передбачено рівні умови, як для компаній-виробників, так і для приватних осіб. У категорії «аксесуари» продаж б/в моделей відноситься до групи «приватні». Товари з виробничого конвеєра можна знайти у вкладці «бізнес». Стандартне сортування в загальному списку - за датою публікації. Користувач сайту може змінити її на ту, в якій товари будуть виставлятися по мірі збільшення або зменшення вартості. Перед публікацією своїх пропозицій продавці дають згоду на обробку персональних даних. Такий хід необхідний для запобігання шахрайства та порушень прав покупців, які обрали на сайті аксесуари б/в. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Автомобілі та транспорт Шини, диски Аксесуари та допоміжні товары

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2