• Шини, диски
Вся Україна
Автошини Вантажні шини Мотошины Колісні диски Ковпаки для дисків Ланцюги протиковзання Аксесуари та допоміжні товары Інше
Браслети протиковзання Буксирувальні стрічки Ремені протиковзання Ланцюги Чохли протиковзання Інше
Нове б/в

Ланцюги протиковзання – купівля і продаж б/в

Що таке ланцюг протиковзання?

Оголошення «продам ланцюг протиковзання» мало що говорить починаючому водієві своєю назвою. Це пристосування більше знайоме тим, кому доводиться регулярно долати бездоріжжя на автомобілі. У сніжну погоду подібні ланцюги забезпечують нешвидке, проте ефективне проходження складних ділянок. Існують тверді ланцюги і м'які. До перших належать ті моделі, які зроблені з металів. М'які виготовляються з пластику та гуми. Металеві ланцюги більше підходять для місцевості з повною відсутністю доріг. Купуючи ланцюги протиковзання, в оголошеннях потрібно розглядати не тільки матеріал виробництва, а й інші параметри - розмір, розташування грунтозачепів. М'який тип зручний тим, що з такими путами на колесах можна їздити без особливих наслідків для механізмів автомобіля.   

Продаж  ланцюгів протиковзання

Подібні аксесуари можна знайти на авторинках, в спеціалізованих магазинах, а також через інтернет. В Україні є кілька компаній, які спеціалізуються на виробництві та продажу ланцюгів протиковзання. Торгівля на віртуальних ринках відкрила нові можливості для автолюбителів:

  • моніторинг цін на запчастини і аксесуари для автомобілів у різних областях країни;
  • складання оголошень про продаж особистого майна;
  • дистанційне спілкування продавця і покупця через соціальні мережі, електронну пошту, по Skype;
  • попереднє ознайомлення з товаром за фотографіями, описом характеристик;
  • додаткове джерело заробітку;
  • можливість вигідно придбати ланцюги протиковзання б/в у відмінному стані.

Торгівля в інтернеті звільняє вас від необхідності їздити по магазинах у пошуках потрібного товару.

Придбання/продаж на сайті zapp

Віртуальна дошка оголошень zapp дозволяє кожному бажаючому абсолютно безкоштовно виставляти на продаж товари, а також давати нотатки про необхідність придбання чого-небудь. Всі пропозиції розсортовані на дві групи - «приватні» і «бізнес». До другої групи належать нові ланцюги протиковзання, продаж б/в моделей рідко здійснюється компаніями-виробниками. Приватні власники мають рівні умови з фірмами для ведення конкуренції - усі оголошення публікуються в загальному списку за датою створення. Користувачі можуть обирати сортування по мірі зменшення або збільшення вартості. Система фільтрації пошукових запитів дозволяє знаходити товари за заданими параметрами. На сайті zapp створені максимально комфортні умови для торгівлі ланцюгами протиковзання б/в. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення