• Шини, диски
Вся Україна
Автошини Вантажні шини Мотошины Колісні диски Ковпаки для дисків Ланцюги протиковзання Аксесуари та допоміжні товары Інше
Дорожньо-туристичні Квадроцикл / баггі Крос Скутер Супербайк Ендуро Інше
Нове б/в
Виробник AVON BRIDGESTONE CONTINENTAL DUNLOP MAXXIS METZELER MICHELIN MITAS PIRELLI SAVA SHINKO Інший

Мотошины – купівля і продаж б/в

Торгівля мотошинами в Україні

Продажі мотошин в нашій країні завжди мали великий попит. Любов до двоколісних транспортних засобів зароджується із самого дитинства. Від велосипеда підліток переходить до мопеда, мотоцикла, спортивного байка. Їзда на мотоциклах відрізняється меншим рівнем комфорту, але великим романтизмом, відчуттям повного злиття з дорогою. При цьому шини для мотоциклів можна знайти в газетах, на авторинках, а також в інтернеті. Торгівля на віртуальних ринках відкриває такі можливості:

  • складання безкоштовного оголошення «придбаю/продам мотошини»;
  • моніторинг цін на певну групу товарів;
  • попереднє ознайомлення з продаваним майном за фотографіями і описом характеристик;
  • зв'язок між покупцем і продавцем через соціальні мережі, електронну пошту, по Skype.

Широкий вибір мотошин на сайті zapp

Віртуальна дошка оголошень zapp регулярно поповнюється новими пропозиціями від користувачів, охочих продати або придбати мотошини б/в. Тут також представлені моделі від компаній-виробників з України, інших країн. Всі пропозиції розсортовані на дві підгрупи - «приватні» і «бізнес». Користувач може знаходити товари за певними параметрами в системі фільтрації пошукових запитів. Оголошення публікуються за датою створення та зберігаються рівні умови для фізичних та юридичних осіб. Користувач має можливість при відвідуванні розділу «Мотошини» оголошення сортувати по мірі зменшення або збільшення вартості. Пошук за назвою дозволяє знаходити ті товари, які помилково були виставлені продавцями в невідповідних категоріях.   

Підказки для початківців користувачів сайту

Щоб викликати інтерес до своєї пропозиції, необхідно зробити її максимально привабливою. Перевагою буде безліч якісних фотографій з різних ракурсів, докладний опис характеристик, переваг та недоліків товару. У розділі «Мотошини» продаж б/в моделей може здійснюватися з опцією обміну і торгу. Справедлива ціна також буде служити магнітом для потенційних клієнтів. Щоб визначитися з сумою, потрібно відстежувати інші оголошення. На даному сайті створені максимально комфортні умови для продажу і придбання мотошин б/в. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення