Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Аляскінський маламут – купівля і продаж

Аляскінський маламут – надійний помічник по господарству

Доброзичлива і невибаглива собака відрізняється надзвичайною витривалістю. Вона здатна вивезти до 400 кг вантажу, від чого незамінна в різних експедиціях. Господарі її часто беруть у походи, щоб не тягти в руках важкий рюкзак з припасами і наметом. Бажаєте придбати міні конячку з густою шерстю і вовчою мордочкою? Перегляньте на майданчику Zapp оголошення «цуценята породи Аляскінський маламут», і оберіть найпривабливіше і пухнасте створіння.

Пси ескімоських племен можуть бути двох типів, які різняться за характером і коліром шерсті.

 1. Коцебу менш агресивний, виключно вовчого забарвлення. Більш рухливий, ніж його побратим.
 2. М’Лут більший, однак не такий жвавий, як Коцебу, з більш агресивною вдачею. Шубка вражає кольорами: чорними, синіми, білосніжними, соболиними. Незважаючи на відтінок, наявність білих цяток обов'язкова.

Експерти давно сперечаються, на який тип їздового пса варто орієнтуватися. Щоб придбання або продаж цуценят Аляскінського маламуту пройшли безпроблемно, краще освоїти встановлені стандарти обох собак. Звичайно, два представника Маламутів багато в чому схожі: за будовою скелета, невтомністю, формою вух і т. д.

Основні ознаки північних псів

Собаківники радять уважніше придивитися до майбутніх вихованців:

 • голова повинна бути широкою, потужною;
 • ніс, губи і ободок очей чорного відтінку, якщо тварина не рижого окрасу;
 • широкі щелепи з великими зубами, прикус ножицеподібний, коли нижні різці щільно прилягають до задньої стінки передніх;
 • якщо у тварини карі очі, то продаж собак породи Аляскінський маламут буде вдалішим;
 • корпус збитий, компактний, помірно довгий;
 • очі посаджені під ухилом, мигдалеподібної форми, середніх розмірів;
 • вуха не надто великі, трикутні, з незначним округленням на кінчиках;
 • добре розвинена мускулатура, глибокі груди;
 • допускається наявність світлого носа з білуватими прожилками;
 • шерсть густа, щільна, з товстим підшерстям.

Як розпізнати нечистокровних псів?

Особливість плюшевих їздових тварин – витривалість і сила. Будь-які риси характеру або нюанси статури, які фізично послаблюють вихованців, розцінюються як серйозні недоліки. Перш ніж виставити безкоштовні оголошення Аляскінський маламут, огляньте лапи красеня. Якщо на задніх кінцівках є зачатки п'ятого пальця, їх необхідно видалити, бажано відразу після народження. Вадою вважається довгий поперек, коров'яча постава задніх кінцівок, тонкі лапи без захисних пучків шерсті на пальцях. При придбанні варто звернути увагу на інші пороки: неправильний прикус, вузькі щелепи, недостатнє опушення хвоста. Якщо малюк купується для в'язки, бажано обходити стороною блакитнооких, так як вони підлягають дискваліфікації.

Переглядаючи оголошення Аляскінський маламут, придбати красенів можна на майданчику Zapp, при цьому бажано заздалегідь розпитати у продавців про вдачу вихованця. Плюшеве створіння досить вперте, як Американський бульдог, тому до дресирування потрібно підходити грунтовно. Не варто забороняти робити те, що закладено природою: рити землю в пошуках гризунів, полювати на дрібних звірів і птахів. Краще звернутися до професіоналів і запропонувати собаці альтернативу: приміром, викопувати ями тільки в одному місці, а не по всьому двору.

На zapp.ua легко знайти шикарного і чистокровного вихованця будь-якого кольору, віку і статі. Якщо ж жоден із запропонованих красенів не зумів вразити, на віртуальному майданчику елементарно виставити оголошення «придбаю цуценя Аляскінського маламута». Досить заповнити запропоновану форму. Головне, не поспішайте з придбанням, а ретельно огляньте вихованця, поцікавтеся наявністю родоводу або виписки з розплідника.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Собаки Аляскінський маламут

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення