Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Бассет – купівля і продаж

Бассет – кмітливий і добродушний пес

Весела, грайлива собака з тонким нюхом і добре розвиненим мисливським інстинктом стане чудовим другом для сім'ї. Навіть в лісі вона знає точне місцезнаходження кожного, контролюючи пересування всіх домочадців, в тому числі й їнших тварин. На майданчику Zapp легко відшукати оголошення «Бассет», придбати вірного супутника з розплідника або у розвідників-любителів цієї породи.

Переглядаючи фотографії цуценят, варто зосередитися на їх будові тіла, поставі, виразі очей. Дізнатися про наявність відповідних документів: паспорта, родоводу, виписки з розплідників. Як повинен виглядати пес?

 • Великі, розкриті ніздрі. Верхня губа прикриває нижню.
 • Міцні щелепи з ножицеподібним прикусом, коли нижні зуби заходять за задні стінки верхніх різців.
 • Ромбоподібні очі, бажано чорного або коричневого відтінку, жовті і світлі кольори вкрай небажані.
 • Щоб оголошення «цуценята породи Бассет» переглядало більше людей, сфотографуйте вихованця в різних позах. Потрібно акцентувати увагу на довгому тілі з міцним кістяком і правильною поставою кінцівок.
 • Вуха у тварин посаджені нижче лінії очей, тонкі, оксамитові і довгі.
 • Кінцівки масивні, короткі, з розведеними лапами.
 • Гладка, коротка і щільна шерсть без вичісок.

Особливості темпераменту тварин

Якщо сприймати собаку як самодостатню і вільну особистість, то дружба вийде міцною і довготривалою. Незважаючи на гострий розум, добродушність і слухняність, її досить складно виховувати. Перш, ніж подати оголошення «придбаю цуценя Бассета» будьте готові приділити достатньо часу на дресирування. Несподівано для вас він може проявити впертість, приміром, погнавшись за птицею чи зайцем, проігнорувати команди. Буде делікатно і витончено гнути свою лінію, але доведе свою значимість.

Відмінні особливості такої тварини:

 • любить активний спосіб життя, як і Бельгійська вівчарка;
 • не вимагає ретельного догляду за шерстю;
 • не виносить самітності, тому може голосно нагадувати про себе, набридаючи сусідам;
 • за очима та вухами необхідно стежити з особливою ретельністю;
 • може раптово погнатися за здобиччю і загубитися, хоча дорослі особини знаходять дорогу додому.

Як знайти свого «мисливця» на віртуальному торгівельному майданчику Zapp?

Переглядаючи безкоштовні оголошення «продаж цуценят Бассет», зверніть увагу на опис, скрупульозно оцініть фотографії. Іноді продавці виставляють знімки з інтернету, а в підсумку пропонують абсолютно іншого пса. Сумлінні заводники готові детально розповісти про харчування, догляд і вдачу кожної тварини. Вони створюють прийнятні умови для малюків, щоб не порушити їх психіку. Допомагають обирати улюбленця не тільки по зовнішньому вигляду, але і за темпераментом. Під час перегляду позначте, у якому стані вуха, чи підточені кігті, чи немає припухлості очей, наскільки доглянуте хутро.

Продаж собак породи Бассет стане ефективнішим, якщо виставити на публікацію zapp.ua. Бажано зробити кілька хороших знімків з усіх ракурсів, щоб покупець оцінив родовитість ваших малюків. Обов'язково вкажіть титули, наявність родоводу та інших документів, якщо вони є в наявності. Створіть своєрідну пам'ятку покупцеві, де в подробицях описано особливості догляду та харчування. Рекомендації аптек, ветеринарів або ветклініки буде величезним плюсом.

Під час огляду собак бажано стежити за поведінкою майбутнього господаря, зокрема з яким інтересом він прислуховується до ваших порад, задає питання, як веде себе з малюками. Якщо грамотно оформити публікацію, то з продажем цуценят Бассета більше не буде проблем. Потенційні клієнти із задоволенням почекають, коли на світ з'являться чергові милі створіння.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення