Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Боксер – купівля і продаж

Боксер – відмінний охоронець з поступливим характером

Пес вважається прекрасним сторожем, добре піддається дресируванню і відрізняється високим інтелектом. Незважаючи на те, що в минулому він був лютим воїном, зараз його характер не такий агресивний, а більш врівноважений. Розводчики підкоригували його вдачу, щоб Боксер, придбати якого за оголошенням можна на майданчику Zapp, з могутнього борця перетворився в домашнього вихованця.

Купуючи тварину з рук або у заводчиків, варто придивитися до його зовнішнього вигляду і темпераменту:

  1. Відмітний знак – глибока борозенка, яка проходить уздовж носа, ніби розділяючи його навпіл.
  2. Міцний кістяк, добре розвинена мускулатура, відмінна рел'єфність тіла. Відсутність будь-яких складок, крім однієї на лобі. Вона з'являється в той момент, коли пес насторожується.
  3. Статура з усіма кінцівками нагадує квадрат, таз довгий і вузький. Груди глибокі, ребра досить зігнуті.
  4. Продаж собак породи Боксер неможливий, якщо в них недостатньо благородства у погляді, присутня сумовитість, помітна зайва агресія. Таких особин небезпечно тримати вдома, особливо з маленькими дітьми.
  5. У чистокровних собак не може бути сірих очей, так званих яструбиних. Бульдогоподібна голова, вузька морда, хвіст бубликом або зі зламами – подібні вади вважаються істотними.

Особливості «родича» бульдога і ротвейлера

Пес легко уживається з котом, але на чужинців дивиться з підозрою. Відрізняється неабияким розумом і хитрістю, знає, коли і до кого звернутися, щоб отримати улюблену цукерку або поблажку. Переглядаючи оголошення «цуценята породи Боксер», не варто забувати про деякі недоліки. Тварини погано переносять спеку, очі занадто вразливі, чудовий апетит може призвести до ожиріння. Не забувайте, що вихованці потребують постійних та серйозних фізичних навантаженнях, тому біля будинку повинно бути вдосталь місця для тривалих прогулянок.

Незважаючи на добродушність, лагідність і міцну нервову систему, дресирування повинно бути добре продуманим. Важливо правильно використати величезний потенціал енергії тварини, щоб вона пішла в потрібне русло. Якщо звернутися за допомогою до фахівців, то собака вийде сильною, спритною і сміливої, стане прекрасним охоронцем.

Якщо на майданчику Zapp не знайшлося улюбленця, можна створити оголошення «придбаю цуценя Боксера». Потенційний продавець обов'язково подзвонить або напише повідомлення.

«Шубка» собаки досить-таки гладка, блискуча, трохи жорсткувата, щільно прилягає до тіла. За нею не потрібен постійний догляд, так як вона коротка і еластична, не збивається, не сплутується.

У собак цієї породи може бути два забарвлення:

  1. Всі відтінки рудого: від жовтуватого до червоно-коричневого. Однак краще яскраво-руді тони.
  2. Тигровий з виразними чорними або темними смугами, які розташовані вздовж ребер. Обов'язковий контраст зображення і фону.

Як зробити публікацію на дошці оголошень Zapp?

Виставляючи безкоштовні оголошення з продажу цуценят Боксерів або собак інших порід, пам'ятайте, що докладний опис малюків і титули батьків допоможуть знайти щедрого покупця. Якщо в посліді альбінос або білих відмітин більше, ніж 30%, а також відсутня окантовка очей, не варто переживати і істотно знижувати вартість. Експерти подібних тварин можуть дискваліфікувати, однак на характер улюбленця такі недоліки не впливають. Надійний охоронець з чудовими даними і правильною статурою необхідний завжди.

Небажано показувати красенів перед роботою, краще обрати вихідний день і приділити покупцеві не менше години. Щоб продаж цуценят Боксера пройшов успішно, варто докладно розповісти про догляд і харчування. Покажіть спальне місце малюків, лоток з наповнювачем і миски, щоб людина переконалася в їх чистоті.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення