Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Болонка – купівля і продаж

Болонка – символ достатку і процвітання

Декоративна собачка з грайливим характером і розкішною шерстю стане чудовим компаньйоном для сімейних прогулянок і вірним другом. Вона відрізняється нарядною шерстю, врівноваженістю, інтелігентністю. На майданчику Zapp можна легко здійснити придбання або продаж цуценят Болонки. Досить зайти в розділ «собаки», написати стать, вік і породу витонченого вихованця.

Щоб не помилитися з вибором, варто розібратися в підвидах цієї породи. Їх представники відрізняються за забарвленням, довгою кучерявою або прямою шерстю, будовою тіла і темпераментом. Бажано відразу визначитися з типом малюка, прочитати про стандарти, щоб придбати чистокровного вихованця. Розрізняють кілька видів цієї породи.

  1. Мальтійська – відрізняється особливою чарівністю, доброзичливістю, практично не линяє. Допускаються чисті відтінки білого кольору, ніс і губи повинні бути темними.
  2. Виставивши на zapp.ua безкоштовні оголошення, Болонка російська кольорова знайде своїх шанувальників. Колер її кучерявою шубки може бути кремовим, чорним, коричневим і навіть яскраво-рудим.
  3. Гаванська різниться пильністю і чуйністю, тому вважається непоганим сторожем. Чудово піддається дресируванню, тому нерідко вона працює в цирку. Шерстка не пряма, а з невеликими завитками і хвилями.
  4. Бішон фризі і Болон'єз – оригінальні тварини з виключно білими кучеряшками.

Як знайти здорове і красиве створіння?

На сайті Zapp нескладно знайти оголошення «цуценята породи Болонка», однак до оглядин необхідно грунтовно підготуватися. Потрібно переконатися, що заводчик порядний, ретельно доглядає за потомством і батьками. Знає всі тонкощі по догляду, харчування, а також як організувати дозвілля декоративної собаки. Задайте господареві потомства пару навідних питань. Він обов'язково розповість про темперамент кожного малюка, щоб ви підібрали собі красеня не тільки за зовнішнім виглядом. Варто поцікавитися хронічними захворюваннями, на що звертати увагу, щоб вчасно зреагувати і відправитися до ветеринара.

Переглядаючи оголошення собаки Болонки, яку можна придбати з рук або через розплідника, зверніть увагу на знімки. Буває, що тварина абсолютно не відповідає наданим фотографіям, як буває з Бордоським догом і не тільки. Швидше за все, їх взяли з інтернету, а пес зовсім не породистий. Тут важливий не тільки вид вихованця і його стан, але і фон (диван, килим, вікно і т. д.). Під час оглядин легко визначити, де саме зняли потомство.

Як вдало продати красеня?

Нерідко потенційні покупці лише переглядають ваші публікації, не збираючись телефонувати або писати повідомлення. Що ж не так?

Секрети досвідчених заводчиків:

  • не варто чекати з моря погоди, краще самому перегорнути оголошення «придбаю цуценя Болонку» і запропонувати автору своїх улюбленців;
  • трохи напишіть про вдачу малюків, вкажіть чемпіонство і родовід батьків, їх забарвлення, інші нюанси;
  • распродавайте потомство поступово, а не відразу в один день, щоб запобігти маститу у мами;
  • не віддавайте тварин раніше 2-х місяців від народження, так як при зміні обстановки звірятко забуде дорогу до лотка, почне гризти тапки, зіпсувавши вам репутацію;
  • придивіться до покупця, наскільки йому цікаві ваші поради;
  • зробіть достатню кількість фотографій, щоб з ходу зацікавити майбутнього господаря.

Незважаючи на деякі складнощі, за допомогою майданчика Zapp ви легко здійсните продаж собак породи Болонка. Головне, не втратити свого клієнта.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення