Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Бультер'єр – купівля і продаж

Бультер'єр – могутній захисник і відданий друг

Незважаючи на смішний вигляд пса, він досить сильний, сміливий і витривалий, з високим інтелектом. Головне, з усією серйозністю поставитися до виховання і дресирування, інакше грайливий і надійний друг може перевтілитися в агресивного і некерованого бійця. На майданчику Zapp не складе труднощів відшукати свого неповторного товариша і охоронця, досить переглянути оголошення «цуценята породи Бультер'єр». Фахівці не рекомендують купувати дорослу особину, але якщо дуже хочеться, то необхідно звернутися за допомогою до досвідченого кінолога.

Заглянувши в розділ «собаки» і обравши відповідну породу, поставте діапазон цін, вік і стать майбутнього вихованця. Обов'язково придивіться до фотографій, зверніть увагу на погляд тварини, будову його тіла і забарвлення. Якщо плануєте відвідувати виставки і отримати титул, краще скористатися послугами заводчиків. Проте не варто втрачати пильність, адже з маленької істоти виросте потужний пес з впертим характером.

Якщо немає відповідного варіанту, варто оформити оголошення «придбаю цуценя Бультер'єра». Поспіх у такій справі вкрай небажаний, адже кожен малюк по-своєму гарний. Красені можуть відрізнятися один від одного розмірами, забарвленням, особливостями характеру.

Основні стандарти, особливості характеру 

Незважаючи на відмінні риси статури, все ж потрібно уважніше оглядати малюків.

 1. Голова повинна бути низько посаджена, верхня частина – гладкою і дугоподібною, навіть без незначних виступів і поглиблень, нагадуючи форму яйця.
 2. Очі вузьковаті, трикутної форми, трохи розкосі, чорного або темно-коричневого кольору.
 3. Продаж собак породи Бультер'єра пройде успішно, якщо у звірка потужний кістяк, досить мускулиста грудна клітка, кінцівки сильні, стійкі і міцні.
 4. Вуха тонкі, невеликі, посаджені близько одне від одного, обов'язково стоячі, а їх кінчики спрямовані догори.
 5. Забарвлення шерсті біле або іншого відтінку: руде, тигрове, чорне, рябе (двоколірне, коли плями зливаються).
 6. Шерсть коротка, як у Бурбуля, блискуча і досить жорстка, м'який підшерсток з'являється після настання холодів.

Прочитавши оголошення про собаку Бультер'єр, придбати тварину на zapp.ua досить просто, не варто поспішати з придбанням бійцівського пса, тим більше з рук. Необхідно приїхати на оглядини, розпитати про темперамент здорованя, які труднощі часто виникають під час дресирування. Не забувайте, що агресія і озлобленість можуть з'явитися через неправильне виховання, і привести до неприємних наслідків. Пес відрізняється прекрасним складом розуму, тому вдається до різних хитрощів, якщо потрібно досягти своєї мети. Він вимагає чуйності і суттєвих фізичних навантажень.

Якщо на інтернет-майданчику відсутній відповідний варіант, необхідно зробити оголошення «придбаю цуценя Бультер'єра». Пропишіть бажану масть шерсті, розмір, вік та інші нюанси. Публікація обов'язково зацікавить досвідчених заводчиків і розвідників-любителів.

Як віддати вихованця в хороші руки?

Кожен господар переживає за долю чергового посліду. Як дізнатися свого покупця серед багатьох бажаючих придбати цікаве створення?

 1. Якщо людина хоче правильно виховати і доглядати за красенем, ставить відповідні питання, уважно слухає поради і навіть робить собі позначки.
 2. Продаж цуценят Бультер'єра пройде без наслідків, якщо клієнт акуратно ставиться до вихованців, дбайливо бере їх на руки.
 3. Обов'язково запитує про батьків, захоче поглянути на маму.
 4. Покупець буде цікавитися наявністю щеплень, родоводу, виписки з ветклініки.
 5. Не поспішає на роботу, в тривалу поїздку, в ресторан, щоб відзначити покупку.
 6. Без зайвих слів дає завдаток, відразу виплачує домовлену суму.

Скориставшись на Zapp безкоштовними оголошеннями «продаж цуценят Бультер'єрів», ви знайдете своїм чотирилапим створінням прекрасного господаря, а він в свою чергу підтримку досвідченого разводчика.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення