Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Чау-чау – купівля і продаж

Чау-чау – велична і благородна собака

Пес відрізняється аристократизмом і стриманістю. Він обожнює спати, однак не відмовиться від веселої прогулянки з цікавими іграми. Вірний тільки одному господареві, чудово відчуває небезпеку. Якщо ви загорілися придбати цю пухнасту тварину, гортаючи оголошення «цуценята породи Чау-чау» на порталі Zapp, то запасіться терпінням. Вихованець погано піддається дресируванню, як Чихуахуа, дуже впертий, не любить повторювати одні і ті ж вказівки, може образитися і напакостити, а інших звіряток навіть покусати. Улюбленці надзвичайно охайні, тільки їх неможливо вивести на прогулянку в дощову погоду, адже вода для них дуже неприємна.

Як придбати чистокровного малюка

Пес спокійний і не агресивний, обожнює дітей, має відмінні охоронні якості. Щоб придбати дійсно гарну тварину, бажано вивчити стандарти породи або звернутися до фахівців. Обов'язково знайдіть професійного кінолога, адже песиків дресирують за особливою програмою. Побачивши оголошення «собака Чау-чау», яку можна купити на zapp.ua не поспішайте бронювати красеня. Краще прийдіть в гості до продавця і оцініть зовнішній вигляд малюків.

Яким повинен бути чистокровний вихованець?

  • тулуб короткий, пропорційний;
  • морда широка, трохи подовжена, але не загострена;
  • очі маленькі, мигдалеподібні, темні або кольору шерсті (у блакитних і рудих);
  • вуха стоячі, невеликого розміру, широко поставлені;
  • десна з губами чорного забарвлення, а небо і язик – синього;
  • задні кінцівки з невеликим кутом нахилу, тому у песиків своєрідна хода.

Щоб продаж цуценят Чау-чау пройшов успішно для обох сторін, покупець повинен грамотно підійти до вибору майбутнього улюбленця. Забирати додому краще в 10-16 тижнів від народження, коли він може самостійно їсти і обходитися без мами. Щоб визначитися зі статтю красеня, вирішіть, для яких цілей ви купуєте собаку: для розведення, в якості домашнього улюбленця або для участі у виставках. До уваги: песик-хлопчик більш рухливий і імпульсивний, відчуває свою другу половинку за кілометр і жадає знайомства цілорічно. Дівчатка готові до в'язки тільки 2 рази в рік. Вони більш спокійні, не дуже хочуть залишати свою територію, а тим більше її розширювати.

Як продати оригінальних левенят

Якщо вам ще не зателефонували з приводу красенів, то варто переглянути на порталі Zapp оголошення «куплю цуценя породи Чау-чау». Уважно прочитайте опис, щоб зрозуміти, яку собаку бажає придбати автор: вік, стать, забарвлення, з родовідом чи без. Обов'язково зателефонуйте і запропонуйте своїх малюків.

Щоб зацікавити потенційних клієнтів, підготуйте кілька фото, роблячи акцент на статурі вихованців. Сфотографуйте їх у цікавій позі на травичці, дивані, біля вікна і т. д. Намагайтеся передати вдачу і велич тварин, щоб людина відразу закохалася і захотіла привести в будинок саме вашого вихованця. За допомогою блоку «Продайте швидше» можна підняти безкоштовне оголошення «продаж цуценят Чау-чау», виділити кольором або зробити топовим. Вартість за таку послугу мінімальна, і не відіб'ється на вашому бюджеті.

Перш, ніж визначитися з ціною, перегляньте пропозиції своїх конкурентів. Додайте в обране і простежте, скільки у них переглядів, і за який період вони віддадуть всіх красенів. Пам'ятайте, що влітку вартість на тварин знижується, а глибокої осені знову зростає. Якщо залишився всього один малюк, то можна запропонувати знижку, або інші привілеї. Враховуючи цю особливість, продаж собак Чау-чау пройде успішно і оперативно.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Топ-оголошення

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення