Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид
Самець Самка

Собаки: Чихуахуа – купівля і продаж

Чихуахуа – маленький сміливець з мексиканською вдачею

Не варто недооцінювати крихітку через маленькі розміри. Вони досить хоробрі, готові нагавкати навіть на гігантського пса, що може призвести до неприємностей. Перш, ніж купити цуценя Чихуахуа, заздалегідь зверніться до кінолога. Важливо з самого дитинства грамотно підійти до дресирування, адже з малюками можуть бути проблеми. Фахівці не рекомендують їх забирати від мами раніше 3-х місяців, інакше пес виросте справжнім егоїстом. Виправити це буде дуже складно. Він насторожено ставиться до незнайомців, як і Шарпей, проте з домочадцями обожнює гратися і ластиться. Має чудовий слух і може сповіщати дзвінким гавкотом про прихід гостей, телефонний дзвінок. Тривалі прогулянки не для них. Немов кішки, вони швидко втомлюються і засинають під ковдрою, похропуючи.

Щоб купити собаку Чихуахуа, а не якого-небудь метиса, потрібно ретельно підготуватися. Зверніться за консультацією до досвідчених заводчиків або експертів, вивчіть стандарти породи.

Крихітки з одного посліду можуть бути різними (навіть у гладкошерстих мам): з довгою або короткою шерстю, різних розмірів, з очесами на вушках. Це не вважається пороком, а у вас буде шикарний вибір.

Ідеальна вага крихіток – 1,5-2,5 кг, проте допускаються близько 0,5 або до 3-х кілограмів. Але варто пам'ятати, що «кишенькові» песики частіше хворіють. Іноді їх продають дорожче, натякаючи на унікальність, приховуючи тим самим болючість і втрату ваги в результаті поганого годування.

Як повинен виглядати пес

 1. Звичайно, продаж цуценят Чихуахуа може не відбутися, якщо у нього занадто короткий або довгий корпус, з прогином або горбинкою.
 2. Череп повинен бути яблукоподібної форми, стоп глибокий і широкий.
 3. Очі великі, круглі, не опуклі, виразні, тільки не світлого кольору.
 4. Вушка великі, стоячі, поступово звужуються, трохи заокруглені.
 5. Хвіст високо поставлений. Під час руху трохи згинається над спиною або іде півколом, але не кільцем, а також не повинен перетинати лінію спинки.

Щоб продаж собак Чихуахуа не обернувся катастрофою, продавцю краще заздалегідь переконатися у відсутності вад.

Серйозні недоліки малюків:

 • мордочка видовжена або вузький череп;
 • вивих колінних чашечок;
 • агресивність або сором'язливість;
 • висячі або занадто короткі вуха;
 • відсутній хвіст;
 • надмірно довгий і тонкий вовняний покрив.

Однак не варто переживати, якщо ви знайшли хоча б один порок, адже і такі крихітки чудово підійдуть в якості домашньої тваринки.

Як знайти надійного господаря для милих створінь

На порталі zapp.ua нескладно створити безкоштовне оголошення «Чихуахуа», виставити кілька якісних фото. Постарайтеся вказати в описі особливості батьків і вихованців: родословность, наявність щеплень, титули і чемпіонство, нагороди, відсутність агресії і т. д. Визначитеся з ціною, додайте «з торгом» чи «за домовленістю», щоб зацікавити клієнтів. Враховуйте пору року, адже влітку, в період відпусток, вартість істотно знижується. Однак не варто переживати, що малюки залишаться без сім'ї. Нерідко колишні клієнти пропонують друзям звернутися до перевіреного заводчика. Можна перегортати оголошення «куплю цуценя Чихуахуа» і самому подзвонити автору.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1