Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Цвергшнауцер – купівля і продаж

Цвергшнауцер – прекрасний сторож і вірний друг

Пес тільки здається кімнатною і декоративною собачкою. Його цінують за чудові сторожові якості, безстрашність, здатність до дресирування, на відміну від Чау-чау. Він неодноразово ставав надійним співробітником поліції, знаходячи наркотики, зброю і т. д. Переглядаючи оголошення «собака Цвергшнауцер», купити пухнастого улюбленця можна на Zapp, не проходьте повз вірного товариша. Він чудово ладнає з дітьми, досить товариський і велелюбний, не проявляє агресії, однак може накинутися на ворога з усією люттю. Вихованець відчує навіть найменшу загрозу сім'ї, і стане відважно її захищати. Пес енергійний, розумний, зачаровує веселою вдачею і азартом. Звичайно, він чекає любові, ласки і розуміння, тільки не варто забувати про дресирування і своєчасне виховання.

Основні стандарти породи

Щоб придбати чистокровного пса, побачивши оголошення «цуценята породи Цвергшнауцер», почитайте, як повинен він мати вигляд.

  1. Голова здається непропорційною, проте вона відповідає загальній будові тіла. Стоп яскраво виражений, завдяки густим бровам.
  2. Мордочка трохи витягнута, клиноподібна, тупа, а губи щільні і постійно сухі. Наявність бороди обов'язкова.
  3. Очі невеликі, видовженої форми, темного кольору.
  4. Вушка висячі, високо поставлені, передній край злегка прилягає до щічок.
  5. Корпус має спадаючу лінію, спина коротка, а груди широкі.
  6. Шерсть дуже жорстка, густа, груба, нагадує дріт, на кінцівках більш м'яка і коротка.

Звичайно, продаж щенят Цвергшнауцера може не відбутися, якщо під час оглядин ви помітили у малюка підозрілий погляд, нервозність, боягузтво, незрозумілі прояви агресії. До недоліків відноситься неправильний прикус, хвиляста і шовковиста шерсть, дуже коротка або загострена морда.

Як продати пухнастиків 

На порталі zapp.ua можна створити публікацію в розділі «Собаки», заповнити форму, вказавши стать, породу, ціну, а також вибрати область, де ви проживаєте. Попередньо зробіть десяток знімків, щоб виставити їх на сайті. Фото повинні бути якісними і яскравими, акцентуйте увагу на комплекції песиків, їх виразному погляді, кольору вовни. Створивши безкоштовні оголошення «продаж щенят Цвергшнауцер», уточніть в описі наявність щеплень або коли ви їх плануєте зробити. Не забудьте вказати, коли бажано забирати малюків, щоб у них не було проблем зі здоров'ям. Намагайтеся не віддавати тварин занадто рано, відмовляючи тим, хто хоче їх придбати тут і зараз.

Як зацікавити покупця?

  1. Не буде зайвим вказати чемпіонство, родовід батьків, особливості їх характеру, поведінки.
  2. Запропонуйте в перші місяці звертатися до вас за консультацією з приводу догляду, харчування і виховання.
  3. Дайте контакти хорошої ветклініки або кінолога.
  4. Звичайно, продаж собак Цвергшнауцер пройде успішно, якщо ви будете чесними з майбутніми господарями вихованців. Розкажіть їм про можливі захворювання, на що звернути особливу увагу, щоб своєчасно звернутися до ветеринара і запобігти ускладненням.

Прийшовши в гості до продавця, придивіться, наскільки малюки доглянуті. У них повинні бути чисті вушка, очі, блискуча шерсть без ковтунів. Беріть тільки вгодованих, рухливих і грайливих тварин, з хорошим апетитом. Щоб все побачити за один раз, для візиту виберіть вихідний день, виділіть не менше години. Якщо заводчик помітно нервує, і поспішає, краще скасувати зустріч, або зовсім відмовитися від покупки.

Якщо на майданчику zapp.ua ви не знайшли підходящий варіант, створіть самостійно оголошення «куплю цуценя Цвергшнауцера», і чекайте привабливих пропозицій.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Топ-оголошення

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення