Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Кане корсо – купівля і продаж

Кане-корсо – улюбленець всієї родини і відповідальний охоронець

Цей пес заслужено вважається чудовим захисником і сторожем, здатний самостійно контролювати ситуацію, визначити чіткі межі поведінки тварин і людей. Він розрізняє, де дитяча гра, де можлива небезпека і реальна загроза життю хазяїна. За допомогою оголошення «цуценята породи Кане-корсо», які розміщені на сайті Zapp, можна легко знайти сумлінного заводчика і придбати відданого вихованця. Незважаючи на те, що собака досить врівноважена, з міцною психікою і без підвищеної агресії, експерти рекомендують серйозно поставитися до її родоводу. Якщо немає досвіду дресирування, бажано звернутися до відповідального кінолога, як у випадку з Карликовим пінчером.

Тільки експерт може точно визначити, наскільки собака відповідає встановленим стандартам. Однак орієнтуючись за зовнішніми даними і характером, більше шансів придбати вихованця бажаної породи. Зустрівши оголошення Кане-корсо, придбати охоронця можна на цьому сайті, придивіться до фотографій, пропускайте публікації, де вони відсутні.

На що звернути увагу:

  • довжина тіла повинна перевищувати висоту тварини;
  • голова широка і масивна, лоб опуклий, а потилиця пласка;
  • мочка носа і ніздрі широкі, чорного кольору;
  • верхні губи відвислі, закривають нижню щелепу;
  • очі середнього розміру, трохи опуклі, овальної форми;
  • щелепи міцні, вигнуті, є незначний перекус;
  • вуха трикутні, висячі, високо посаджені.

До придбання та продажу собак породи Кане-корсо варто ставитися дуже серйозно. З надійного захисника пес може перетворитися на справжнього монстра, якщо в перші півроку малюками не займатися.

Як придбати тварину без недоліків?

Обов'язково приходьте на оглядини: ви не тільки оберете відповідного красеня, але і побачите, в яких умовах його виростили. Оцініть чистоту лотків, миски і спального місця, а також нюанси статури і стан шерсті. Вона може бути декількох кольорів: чорного, сірого (включаючи всі відтінки), рудого, тигрового. Білі відмітини допускаються виключно на грудці і лапах. Якщо колір шубки рудуватий або тигровий, то присутня маска сірого (чорного) кольору, яка трохи заходить за очі.

Можна самому створити оголошення «придбаю цуценя Кане-корсо», і прописати бажане забарвлення, стать, вік та інші нюанси. Варто пам'ятати, що від кольору шерсті залежить характер майбутнього вихованця. Тварини чорної масті схожі з догами, солом'яної – з Боксерам, сірої – з Неаполітанськими мастифами. Перед придбанням враховуйте, що ваш захисник - однолюб, тому тривале розтавання з господарем істотно відіб'ється на його здоров'ї та психічному стані.

Як вдало продати малюків?

Віртуальний торгівельний майданчик Zapp відрізняється зручним функціоналом. Створити безкоштовні оголошення про продаж цуценят Кане-корсо буде досить-таки просто і швидко. Можна прорекламувати публікацію в соціальних мережах, натиснувши відповідну кнопку, а також скористатися послугою «продати швидше». Щоб залучити більше бажаючих придбати саме ваших красенів, досить розмістити кілька якісних фотографій (не менше шести). В описі зробіть примітку, що можете показати тварину по скайпу, докладно розкажіть про догляд, тренування і харчування. Будуть істотним плюсом і рекомендації гарних ветеринарів і недорогих аптек.

Продаж цуценят Кане-корсо пройде оперативно і безпроблемно, якщо використовувати майданчик Zapp, враховуючи всі поради. Покупець бонусом придбає професійну підтримку продавця, який в свою чергу не буде переживати за здоров'я посліду.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення